Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Apartmanda KabloTV yok, uydu olarak Dsmart ve Digitürk var. Ben de 7 senelik Digitürk üyesiyim paşa paşa izliyorum misler gibi.

Full lig paketi+spor ekstra+sinema kanalları 90TL gibi bir fiyat ödüyom.

Hatta yeni başladıkları digitürkheryerde.com hizmeti ile evde olmadığım zaman maçları internet üzerinden izliyorum,HD kalitesinde süper oluyor.

3 temmuzdan beri hiç para yedirmedim bunlara yedirmemde 3 temmuzdan önce internetten taraftar paketi ile izliyordum ama o süreçteki rezilliklerinden sonra bıraktım kaçar akar artık kaçakta akmasına gerek kalmadı lig bittii

6 yabancı saçmalığı varken oynanan maçlar çöp zaten, KAPATALIM BEYLER. Ne zaman 6 yabancı kalkar o zaman bağlatırız.

Hep ayni muhabbet takim kotu olunca lig tv iptal diye yazar herkes(coguda iptal ettirmez) Ligtvye gelene kadar elestirilecek onlarca sey var. Ben birsonraki ic saha macinda takimi protesto etmemiz gerektigini dusunuyorum. Isliklayarak kufrederek degil bi 15 dk.ka butun stat alkislasin bakalim bir takimi ne reaksiyon veriyorlar gorelim lig zaten bitti. fener boyle bir hava yakalamisken tff hakemler heriflerin elindeyken 9puanda ondeyken sampiyonluktan bahsetmesin hi kimse. Ancak ben oyunculardan bir reaksiyon bekliyorum.

Arkadaşlar istanbul dışındayım ve maç seyretmek en büyük keyfim özellikle ikinci çocuğumun doğumundan sonra ne yapalım kaçak mı izleyelim haklısınız yaptıkları terbiyesizlik ama fb lilerde kapatın dediklerine göre adamlar rating peşinde sistem utansın biz değil

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerede bakacagiz maclara LigTv disinda baska bir platform mu var da biz bakmiyoruz? Mesela ben TÜrkiye disinda yasiyorum, maca gitme imkanim da yok, hem burada maclari veren yayinci kuruluslari neredeyse her ligi gösteriyor bizim lig ama yok. Tabi ki Lig Tv den izleyecegim. Benim sahsi Lig Tv üyeligim yok evde ama arkadaslarla bir türk arkadasimizin mekaninda izliyoruz maclari hep. Ve cok keyifli oluyor. Bu keyfi kimsenin elimden almasina ya da sorgulamasina hakki yok. Konuyu yeniden güncellestirenler bir anlik Fener maci siniriyle yaptilar diye düsünüyorum.

niye ettircek mişim 2 sene peşin almışım 1 senem kalmış paramı siz mi vereceksiniz düşünceye bak çok saçma eğer ADAM gibi bir yönetim olsaydı çıkar gerekli açıklamaları yapar gerekirse KABLOLARI atar keserdi azizDEN nefret ederim ama helal olsun ne yapıyorsa klübü için yapıyor bizdeki ise GS TV de şov yapsın anca yumruğunu kalbine götürsün savaşın bilmem ne çok yapmacık hareketlere devam

ama şöyle olursa iptal ettirmeyen namerttir çıksın BAŞKAN desin ki bütün taraftarlarımdan taraflı tutum sergileyen yayıncı kuruluşunu(lig tv) iptal etmelerini talep ediyorum ve en yakın zamanda havuzdan çıkmak için çabalarımız olacaktır tarzı bir açıklama yapsın o zaman HELAL OLSUN DERİM VE GEREĞİ NEYSE YAPILIR....

Bu başlığı açan arkadaş, Hatay'da Konya'da Antep'te Urfa'da Siirt'te Ankara'da İzmir'de Antalya'da yaşayan Galatasaray taraftarları

Lig Tv üyeliklerini iptal ettirdikten sonra hangi yollardan GS maçlarını izleyebileceklerini de yazsa ya boş boş başlıklar atacağına?

ligtvyi iptal etmek gibi bir gaflete dusmemenin gururunu yasiyorum. yayinlarini da cok kaliteli buluyorum tbh, spikerler ve her aut atisinda karsi tribune sanal reklam pankarti acmalari disinda. ha tabi eski maratonu ozlemiyor degiliz

Valla ben hala üyeyim. Ne zaman tüm Galatasaray taraftarı birlik olup birleşir bu olayda iyice yayılır o zaman bende iptal ettiririm. Bi forumda konu açıp 17 sayfalık muhabbetle olacak iş değil

Yahu nereye iptal ettiriyoruz bizler her hafta maça gelemiyoruz maçlarımızıda mecburen izlemek zorundayız sevdalıyız vazgeçemiyoruz fakat maça gidebilen taraftarlardan ricamız stadımızda Ligtv'yi protesto etsinler, pankart açsınlar, etkili bir yöntem bulup sesimizi duyursunlar.

Kahvede izlemek diye bir secenek var :D

Üst Alt