Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaraylı Kaldı mı?

Cevap: Hala Lig TV'yi İptal Ettirmeyen Galatasaray'lı Kaldı Mı?

şu gayet mantıklı bir hamle olur

biz taraftar olarak ortak bir açıklama yayınlarız galatasaray taraftarları olarak ve kulübümüzden havuzdan çekilmesini istediğimizi yayın gelirlerini doğrudan galatasarayımıza ödemek istediğimize dair... yetkili biri bunu medyada dile getirir ve resti çekmiş oluruz ;)

En mantikli cozum bu. Sampiyon olalim olmayalim cikmak lazim bu havuzdan. Karamehmetin ve birkac serefsiz kulup yoneticisinin oyuncagi oldu Turk futbolu.

Şike davası meydana çıktığı ve f5in hala ligde kaldığını öğrendiğim gün iptal etmiştim . her aradıklarında f5 ligden düşürülmedikçe tiyatro izlemeyeceğim demiştim .

sikecileri düsürmeyin diye baski yapan bu serefsizlere para yedirmeyin.

Üyeliğim 2 ay önce doldu.Şu anda mevcut durum yüzünden uzatmaları oynuyoruz biz de.Yeni sezon da üyeliğimi devam ettirmeyeceğim.Giderim cafede izlerim olur biter.

Maçların GsTV'den yayınlanması daha güzel olur, deplasman maçlarını izlemek isteyenler de kafeye gider

Kulüp bunu araştırmalı bence eğer daha fazla gelir getirebilecekse havuzdan çekilmek daha mantıklı

bunlar yayıncı kurulus batacak dıye adılıge serfsızlıge göz yumacak bızde o yayıncı kurlusun yayınını izlemeye devam edecegız bıde ustüne üstlük karamehmet in GALATASARAY lı olması işi daha ilginç hale getırıyor,en guzel havuzdan cekılmek ama karamehmet kendıne ait bır tesisi bize tahsıs edıyor buda elımizi kolumuzu baglıyor galıba

30 Mayıs 2012' de taahhütüm bitiyor ve ben de iptal edeceğim.

Ancaaaaaaaaak;

Lig TV eğer Galatasaray' a zarar veren bir kuruluşsa gerekli önlemleri taraftardan önce Galatasaray Spor Kulubü Yönetim Kurulu almalı.

Daha 2 ay evvel Abdurrahim Albayrak televizyonda "Allah Lik TV' den razı olsun" diye konuşmuyor muydu?

Maçların GsTV'den yayınlanması daha güzel olur, deplasman maçlarını izlemek isteyenler de kafeye gider

Kulüp bunu araştırmalı bence eğer daha fazla gelir getirebilecekse havuzdan çekilmek daha mantıklı

Daha fazla gelirden onemlisi ligin kaderinin tekelden cikmasi. Fener sampiyon oluyorsa olsun, Galatasaray sampiyon oluyorsa fark cok acilmasin, yoksa ratingler, digiturk satislari duser mantigi yonetiyor su an Turk futbolunu. Yayin geliri azalacaksa bile cikmak lazim havuzdan.

----

Şöyle düşünün;

Diyelimki Lick Tv den ayrıldık... Ve maçları GS TV veriyor..

Hemen " Eee para işi ne olacak diyeceksiniz "

Her yılımız dolu dolu geçmedi. Elimizede birşey geçmedi.

Ama sonunda adeta mahkum olduk onlara.

Onlarda bunu böyle düşünüyor.

1 yıl para kazanamazsak en kötü ihtimalle çok pahalı oyuncu almayız.

Küçülmeyiz aksine büyümek için fırsat yakalarız.

Ama en güzeli onların bu düşüncelerini yıkmış oluruz.

Gerekirse GS TV yi D-smart a aldırır paralı yaparsın.

Bu bile onlara iyi bir tokat olur.

Lick Tv bize para veriyormuş onun sayesinde yıldız alıyormuşuz.

İyide be kardeşim; harcadığım paralara aldığım oyunculara rağmen önümü kesen yine Lick Tv oluyorsa;

Bana faydası olmayan kilisenin papazını

apdulrahım ın yaptıgı en talıhsiz acıklaması galıba terımde boyle bı acıklama yapmıstı

30 Mayıs 2012' de taahhütüm bitiyor ve ben de iptal edeceğim.

Ancaaaaaaaaak;

Lig TV eğer Galatasaray' a zarar veren bir kuruluşsa gerekli önlemleri taraftardan önce Galatasaray Spor Kulubü Yönetim Kurulu almalı.

Daha 2 ay evvel Abdurrahim Albayrak televizyonda "Allah Lik TV' den razı olsun" diye konuşmuyor muydu?

Aynen, yönetim de bi adım atmalı. Bu çakallara prim verdiği sürece bi cacık olmaz.

https://www.facebook.com/events/189762237811431

Cevap: Hala LigTv'sini iptal ettirmeyen GS'li kaldı mı ?

iptal ettirecekler fiyati asagiya indirsin, önce biraz zarar yapsinlar, sonra darbeyi vurursunuz.

sorun LigTV'de degil aslinda , okadar paraya yayin haklarini satarsan olacagi odur. bu süper final sacmaligindan sonra (bundan vazgecmeleri gerekiyor) TFF ile olan sözlemeyi fesh etmeleri gerekiyor, hem onlar zarara ugruyor süper finale ragmen. yeni ihale yapacaksin, daha düsük bedelle alir DigiTürk. yayinci kurulus daha düsük bedelle yayin haklarini alirsa ülke futbolunu etkilemeyi devre disi birakir. mesela 2 sene önce herkes LigTV'sini alip izliyordu güzel güzel. en olduysa SüperFinal'den sonra oldu. Yoksa yayin kalitesi acisindan LigTV'nin eline su dökemez hicbir platform (maalesef) LigTV kadar para verebilecek bir kurulus yok. Para kazandirmak istemeyen gitsin Dreambox üzeri izlesin. iptal ettirince evdeki bir mac keyfin var zaten ondan da mi olmak istiyorsun ? bu rezilligi cekemem diyorsaniz sadece Galatasaray maclarini alin. 10 Lira daha ucuz full LigTV'den. Evdeki 90 dakika mac keyfinide batirmak istiyorsaniz buyrun iptal edin. DigiTürk avukati veya taraftari degilim, bende de yok zaten. 2001'den bu yana yani ilk senesinden bu yana kullananlarda vardir eminm.

Üst Alt