Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Cevap: Haldun Üstünel Açıkladı: 2 yabancı alacağız

Adnan Polat: 'Hazırsan sağ bek almayalım'

Önceki gün Florya’da Başkan Adnan Polat’la görüşen genç oyuncu, dizinin son durumunu gösterdi. Polat da, “Sana güveniyoruz. Eğer kendini hazır hissediyorsan, sağ bek almayalım” diyerek futbolcusuna moral verdi. Uğur Uçar’ın dışında Galatasaray’da savunmanın sağında görev yapabilen iki isim daha var: Sabri Sarıoğlu ve Serkan Kurtuluş

Kaynak: https://fanatik.ekolay.net/fanatik/GALATASARAY-'Hazırsan-sağ-bek-almayalım'_3_HDetail_32_136917.htm

Başkanın yapmış olduğu bu açıklamadan yola çıkarak bir tane de sağ bek alınacağını anlıyoruz. Bu da büyük bir ihtimal bonservis sorunu olmayan Lucas Neill olacaktır.

Haldun Üstünel'in de belirttiği gibi o zaman 2 tane kaliteli transfer yapabiliriz

Adnan Polat: 'Hazırsan sağ bek almayalım'

Önceki gün Florya’da Başkan Adnan Polat’la görüşen genç oyuncu, dizinin son durumunu gösterdi. Polat da, “Sana güveniyoruz. Eğer kendini hazır hissediyorsan, sağ bek almayalım” diyerek futbolcusuna moral verdi. Uğur Uçar’ın dışında Galatasaray’da savunmanın sağında görev yapabilen iki isim daha var: Sabri Sarıoğlu ve Serkan Kurtuluş

Kaynak: https://fanatik.ekolay.net/fanatik/GALATASARAY-'Hazırsan-sağ-bek-almayalım'_3_HDetail_32_136917.htm

Başkanın yapmış olduğu bu açıklamadan yola çıkarak bir tane de sağ bek alınacağını anlıyoruz. Bu da büyük bir ihtimal bonservis sorunu olmayan Lucas Neill olacaktır.

Haldun Üstünel'in de belirttiği gibi o zaman 2 tane kaliteli transfer yapabiliriz

sağ beke zaten ihtiyaç yoktu. şu anda, stoper + orta saha + winger forvet lazım bu takımın ilk 11'ine.

Haldun Üstünel bu lafı ediyorsa Neill imzaladı demektir.. Bence Servet giderse Neill stoper oynayacak, kalırsa sağ bek oynayacak yada Uğur iyi dönerse Servet - Neill..

keşke ismail'i biz alsaydık, en çok istediğim türk oyuncuydu kısmet değilmiş. gökhan yerine ismail'i alıp hakan'ı stopere çekebilirdik.

Arkadaşlar ben yavaş yavaş mutsuzluğa kapılmaya başladım. Bence transferde çok pasif kalıyoruz.Elimizde takasta kullanabileceğimiz bir çok futbolcu var. Neymiş kadromuz çok iyiymiş de fazla transfere gerek yokmuş.Takımda sağ bek yok , Linderoth muamma . Sakatlıktan sonra orta saha o teslimmiş. Baros'tan baska elle tutulacak ikinci bir forvetimiz yok. Koskoca Galatasaray kulübü transferi Servet'ten gelecek paraya endekslemiş.Fenerbahçe geleceğin takımını kurdu.Beşiktaş eksik bölgelerine akılcı transferler yapıyor. Bizde çıt yok.

Lincoln desen adeta kulüple dalga geçiyor. Sene sonunda büyük operasyon falan deniyordu demekki hep laftaymış. Nonda geçen seneki performansı ile takımdan hala gönderilmiyorsa bence yönetim günü kurtarmaya çalışıyor.Bir sezon daha bu şekilde geçerse çok yazık olacak

Arkadaşlar ben yavaş yavaş mutsuzluğa kapılmaya başladım. Bence transferde çok pasif kalıyoruz.Elimizde takasta kullanabileceğimiz bir çok futbolcu var. Neymiş kadromuz çok iyiymiş de fazla transfere gerek yokmuş.Takımda sağ bek yok , Linderoth muamma . Sakatlıktan sonra orta saha o teslimmiş. Baros'tan baska elle tutulacak ikinci bir forvetimiz yok. Koskoca Galatasaray kulübü transferi Servet'ten gelecek paraya endekslemiş.Fenerbahçe geleceğin takımını kurdu.Beşiktaş eksik bölgelerine akılcı transferler yapıyor. Bizde çıt yok.

Lincoln desen adeta kulüple dalga geçiyor. Sene sonunda büyük operasyon falan deniyordu demekki hep laftaymış. Nonda geçen seneki performansı ile takımdan hala gönderilmiyorsa bence yönetim günü kurtarmaya çalışıyor.Bir sezon daha bu şekilde geçerse çok yazık olacak

Transferin gözdesi dediğimiz fenerbahçe bizden 2 futbolcu fazla transfer yaptı.(hatta Leo'yu sayarsak 1)Takımda 3 tane sağ bek var;Uğur,Serkan ve ne kadar beğenmesekte Sabri.Ayrıca Melih abi alınacak stoperin hem stoper hemde sağ bek oynayabilecek bir futbolcu olduğunu söyledi.Zaten forvetede transfer yapacağız.Akılcı transfer yapıyor dediğin bjk küme düşmüş takımın 27 yaşındaki adamını alıyor.Bumu akılcı transfer Allah aşkına?Hadi gelecek vaadedse neyse ama gelmiş 27 yaşına.Sen elini vicdanına koy söyle bu kadroyla bjk Clde ne yapabilir?Ayrıca o kadar transfere rağmen en iyi kadro gene bizde.Ayrıca buna en iyi teknik ekibide dahil edebiliriz.Ben neden mutsuzluğa kapıldığını anlamış değilim.Sırf transfer yapmış olmak için transfer istememeliyiz.Eminimki yönetim en iyisini alıp gelecektir.Tamam biraz geç kalmış olabiliriz ancak önemli olan Bochum kampına tam takım girebilmek.Ve 1 temmuza kadarda süremiz var.

beyler sağ açığı atlıyor herkes orda kim oynayacak yada kim alternatif olacak söyler misiniz aydın a mı güvencez

güney afrika nın sol beki masilela çok kral oyncu ne kadardır acaba bide amerika nın orta sahasında bradley var çok maliyetli değildir alabilseler keşke orta sahada barış topal bradley çok süper olur rakibi mecazi anlamda değil gerçekten boğarız

Alın size bir duyumcu daha,Ne kadar dogru bilemem;),Ama bu tür haberlere yinede pek güvenmemek lazım..

Selman Ozturk´isimli üyeden Alıntı

Bugün biraz araştırma şansı buldum. Gelişmeler şu yönde:

Jose Antonio Reyes ile 1.5 ay önceden görüşmeler yapılmış, oyuncu ikna edilmiş. Fakat Rijkaard'la yeniden oluşturulan transfer şablonunda hocamızın Reyes'e sıcak bakmaması nedeniyle bu transferde şu an için geri adım atılmış durumda.

Zapata için ilk etapta istenen bonservis bedeli 14 milyon Euro. Bu rakam 12 milyona kadar indirilmiş fakat bu ücret de Galatasaray için fazla. Servet'in durumuna göre Zapata konusu da netlik kazanmaya başlayacak. Ahmet Öztürk'ün tavsiyesi ile bu transfer adımı gerçekleşmiş ve şu anda da bu konuda girişimler devam ediyor. Zapata geleceğe de yatırım olacağından 12 milyon euro biraz daha aşağı çekilebilirse bu transferin gerçekleşme ihtimali var. Kaldı ki Rijkaard ile yapılan fikir alışverişlerinde de sonuç olumlu yöndeymiş.

Cardozo'yu isteyen kulüpler arasında en ciddi olanı Sevilla. İstenen ücreti henüz bilmiyorum ama bu transferde tek problem oyuncunun tercihi. Cardozo da İspanya Ligi'ni istiyor ve bu transfere engel teşkil eden de bu. Sevilla'nın aradan çekilmesi ve Cardozo'nun ikna olması sonucunda bu transfer ancak gerçekleşir. Fakat ben çok fazla ihtimal vermiyorum.

Galatasaray'lı arkadaşlarımız rahat olsunlar, çok fazla alternatif isimler var ve bunlar da en az Cardozo kadar, Zapata kadar kaliteli isimler. Bu seneki transfer politikası inanılmaz hoşuma gitti.İşi bitmiş yıldızların değil, geleceği olan oyuncuların ismi gündemde. Galatasaray doğru yolda...

Zapatayı yarın olmadı pazar günü gazetelerde görürüz:D Bizde görürmüyüz meçhul:D Gelse mükemmel olur fmdeki has adamım:D

Abi Cardozo ve Zapata şahane oyuncular.. Harika olur, ama bu Rijkaard'ın klasik 4-3-3 oynatmayacağı anlamına gelir..

Yazı biraz bana gıcık geldi.Rijkaard neden Reyes'i istemesin ki?

Yok artık hergün yeni isimler çıkıyor. Bence bu söylenen isimlerden hiç birisi gelmicek bu haberlerden anlaşılan bu bence fazla uçmayalım sonra üzülürüz.

Üst Alt