Haldun Üstünel hangi ülkede ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel hangi ülkede ?

Cevap: Haldun Üstünel hangi ülkede ?

Haldun abimiz işini bilir...

umarım yapacağımız transfer defans değildir türksporunda söylediği gibi

orta saha oyuncusudur ...

Maniche'yi alsın. 2004 Avrupa Şampiyonası'ndan beri yazıyor tüm gazeteler. Anası babası bu kadar Maniche dememiştir hayat boyu heralde...

kimi transfer etmeyi düşünüyorlar çok merak ediyorum ama süpriz bir transfer olacağı kesin.

beklentiler nedir bilemem ama öyle yada böyle şaşırcağımız kesin.

Haldun abi bizde.. Daha demin maçı izledik, baya moralimiz bozuldu nasıl 6 olmaz diye ama olsun.. Transfer konusunda hiç konuşmuyor fakat dün gece uykusunda "Ayrıl da gel Deco" tarzı bişiler sayıkladı, söylemesi benden..

Haldun abi gölge gibidir yakalanması görülmesi imkansız,bu tür Almanyada olduğu haberlerine inanmayın o yüzden ;)

007 haldunun nerde olduğunu tahmin edeceğime gider bulmacada tahmin yürütürüm daha iyi adam hayalet gibi bi de bakmışın ki tam yanında :D

Ben demiştim benficaya gider diye bosuna sakal bırakmadık:p

bi ortasaha(2 yönü oynayabilen) bi sag bek lazım(sabri oynıcaksa)

Haldun Üstünel'in nerede oldugunu bilmek önemli degil kimle görüstügünü bulmak önemli olan . O isimde bence suan Lucas Neill . West Ham Çin'e kamp yapmaya gitti ve Zola'da Neill'i bu kadroya katmak istedi ama Lucas Neill West Ham'la görüsmeleri bitirdigini söyleyip suan bizimle ve man city ile yakın temas halinde ve yaklasık istedgi ücret ise senelik 3.5M euro .

Haldun Üstünel'in nerede oldugunu bilmek önemli degil kimle görüstügünü bulmak önemli olan . O isimde bence suan Lucas Neill . West Ham Çin'e kamp yapmaya gitti ve Zola'da Neill'i bu kadroya katmak istedi ama Lucas Neill West Ham'la görüsmeleri bitirdigini söyleyip suan bizimle ve man city ile yakın temas halinde ve yaklasık istedgi ücret ise senelik 3.5M euro .

Citysin gitsin:D

Üst Alt