# Halil Altıntop - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Halil Altıntop

Halil Hmen ALınmalı.

Bu sene Halil Alındığı takdirde Hamit seneye kesin bize gelecektir.

Geleceğe yatırım amacıyla bile alınmalıdır.

halil ve pektemek alinmali uzun yolda ne olacagi belli olmaz batdalin nasil bir performans veya ilk 11 oyuncusu oldugunu dusunmuyorum

frankfurt gibi bi takımda oynamaktansa bizde olması; kendisi için daha hayırlı olur.

Kendisi Galatasarayda oynayacak kapasitede biri olarak görmüyordur. Yedek kalacagını bildigi icin gelmeye korkuyordur. Bende Halili Galatasarayda oynayabilecek kapasitede görmüyorum. Sadece gelirse gelecek sene için Hamiti almamız kolaylasır o kadar.

Halil iyi hoşda, nerde oynayacak? Yani Baros varken yedek kalır, Halil'de yedek oturmaya sıcak bakmaz sanırım.

Halil Schalke'de santrfor degil de sag acikta oynadi, yani bizde Keita gibi.

Eintracht Frankfurt'da ise santrfor olarak oynadi fakat pek gol atamadi.

Schalke'de yillik kazanci yaklasik 2,3milyon €uro'du, yani ucuz da bir oyuncu degil. Bize gelse yedek kalicak ve bir yedek oyuncu icin bukadar para vercegimizi sanmiyorum.

Schalke'de yillik kazanci yaklasik 2,3milyon €uro'du, yani ucuz da bir oyuncu degil. Bize gelse yedek kalicak ve bir yedek oyuncu icin bukadar para vercegimizi sanmiyorum.

Her zaman yedek kalacak diye bir şey yok Allah korusun Baros'a bir şey olduğunda Mehmet Batdal'a güvenebilecek miyiz ? Bunu da düşünmek lazım.

Her zaman yedek kalacak diye bir şey yok Allah korusun Baros'a bir şey olduğunda Mehmet Batdal'a güvenebilecek miyiz ? Bunu da düşünmek lazım.

Haklisin. Her ihtimali düsünmek lazim, fakat bence Halil'den daha iyi golcüler var ve daha az paraya oynayanlar. Ben Almanya'da yasiyorum ve Bundesliga'yi yakindan takip ediyorum. Halil bence yeterli degil.

Ama bize gelen oyuncular da yeniden doguyor mesela Baros, Kewell, Keita..:D

Hayirlisi artik..

Gençlerbilriği'nini yöneticilerine göre Mustafa Pektemek'e yıllık 2 milyon euro önermişiz. Artı olarak bri de Cavcav'ın talep ettiği 4 milyon euro bonservis bedeli var tabii ki. Semih desen bence Fenerbahçe'nin en şişirilmiş oyuncularından biri. Keza o da gelse 2 milyon euro'dan aşağı para talep etmeyecektir. Halil Schalke'ye Kaiserslautern'den gol krallığını kovalayan forvet olarak gitti. Sanırım bonservissiz olarak üstelik. Yani iyi bir yıılık ücretle anlaşması çok doğal. O yıllara oranla daha az göz önünde olması, talibinin çok falza olmaması, Türkiye'deki vergi sistemi düşünüldüğünde taş çatlasa 2 milyon euro'ya anlaşılacaktır, üstelik bonservissiz. Halil'den daha ucuz Baros'a daha iyi alternatif olabilecek başka kimi önerebilsirsin yerli olarak? Schalke'de forvetten çok kanatlarda, forvet arkasında oynadı genelde, gole en yakın adam olarak düşünülmedi hiçbir zaman. İstatistik olarak çok iyi olmaması buna bağlanabilir biraz da. Frankfurt'ta 15 maçta nerdeyse hepsinde 90 dakika oynamış, 3 gol 3 asist yapmış. Çok değil tabii ki ama ileride defansı yorsun, doğru koşular yapsın, arkadaşlarına alan açsın geçen milli maçtaki gibi kafidir bence. Bunlar da belki gol kadar olmasa da Baros'un yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz şeyler. Halil gelirse eğer yedek kalmayı göz önüne alarak gelecektir zaten, yani o bakımdan bir sorun teşkil etmez.

Gençlerbilriği'nini yöneticilerine göre Mustafa Pektemek'e yıllık 2 milyon euro önermişiz. Artı olarak bri de Cavcav'ın talep ettiği 4 milyon euro bonservis bedeli var tabii ki. Semih desen bence Fenerbahçe'nin en şişirilmiş oyuncularından biri. Keza o da gelse 2 milyon euro'dan aşağı para talep etmeyecektir. Halil Schalke'ye Kaiserslautern'den gol krallığını kovalayan forvet olarak gitti. Sanırım bonservissiz olarak üstelik. Yani iyi bir yıılık ücretle anlaşması çok doğal. O yıllara oranla daha az göz önünde olması, talibinin çok falza olmaması, Türkiye'deki vergi sistemi düşünüldüğünde taş çatlasa 2 milyon euro'ya anlaşılacaktır, üstelik bonservissiz. Halil'den daha ucuz Baros'a daha iyi alternatif olabilecek başka kimi önerebilsirsin yerli olarak? Schalke'de forvetten çok kanatlarda, forvet arkasında oynadı genelde, gole en yakın adam olarak düşünülmedi hiçbir zaman. İstatistik olarak çok iyi olmaması buna bağlanabilir biraz da. Frankfurt'ta 15 maçta nerdeyse hepsinde 90 dakika oynamış, 3 gol 3 asist yapmış. Çok değil tabii ki ama ileride defansı yorsun, doğru koşular yapsın, arkadaşlarına alan açsın geçen milli maçtaki gibi kafidir bence. Bunlar da belki gol kadar olmasa da Baros'un yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz şeyler. Halil gelirse eğer yedek kalmayı göz önüne alarak gelecektir zaten, yani o bakımdan bir sorun teşkil etmez.
Aklima ilk gelen oyuncu Hasan Kabze. Onun da sözlesmesi bitiyor bu ay yani bedavadan gelicek. Istanbulu, takimimizi yakindan taniyor, daha ucuz ve Halil'le pek farki yok.

Bir baska oyuncu ise Mahir Saglik. Kendisi bu sezon Almanya ikinci liginde 27 macta 15 gol atip 9 da asist yapti yani 27 macta 24 golde katkisi vardi. Onun da sözlesmesi bitti yani bedavan gelir ve cok az bir miktara oynar.

Ama bizim yönetim ne yaptigini iyi bilir, onlara güvencimiz sonsuzdur.

Halil gelsin gelmesine de, yedek oturmayi kabul etmez. Barosu kesecek kapasitesi de yok, bilmiyorum vallahi, sen biliyorsun aydinlatsana beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt