Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...

Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...

Bu denyolar uçuk fiyatlar ister, satmaz adamları. Birkaç yıl sonra, elemanlar elde patlayınca 3-3,5'a satarlar 10 milyon istedikleri adamları!

Hayır yani arkadaş, Alper'in Es-Es'de ne gibi geleceği olabilirki lan! Şampiyonluğa hayatta oynayamazsın, eskaza Avrupa kupalarına gitsen seni ilk turda tokatlarlar. N'apacan adamın turşusunu mu kuracaksın. Ver işte 3'e - 3,5'a (ki o bile fazla) kar et. Eti, budu belli, daha olmamış adama 10 milyon istenir mi yahu?

Maksimum 3.5...

Neye göre 10 milyon avro?

Takım ligde şampiyon olsa Alper'de bu yaşında takımını sırtlayan oyuncu olsa tamam.

Yada genç milli takımlarla çok başarılı olsa Dünya'nın en iyi genç yetenekleri arasında gösterilse yine tamam.

Sadece potansiyelli diye bu fiyat istenmez.

Ulan çok zorlasan 4 milyon Euro eder bu adam.Ronaldinho'nun gençlik halini alıyoz sanki bu ne lan 10 milyon çoktur be :D

bu türk liginin sonu ahanda böyle olacak gidisat onu gösteriyor

a27_25706805.jpg

bu adam ilk 11 oynamaz.önce 11 oynayacak topçu alsın yönetim.'Yedek' oyuncu transferini alper ve türevleri gibi, daha sonra yaparız

3.5 dan fazla etmez . 10 milyon ona vericeğime giderim 3.5 verir Annan'ı getiririm .
Kontejan var.. Yoksa Alper'e muhtaç kalmazdık. Şuda bir gerçekki yerli transferi yapmak zorundayız. En az 3 tane.Çoğu mevkilerimiz dökülüyor. Rotasyonda Ayhan ve Aydını kullanmaktanda yavaş yavaş kurturuluz.

TFF çözümü bulması lazım. En kötü oyuncudan bile 3M istiyorlar. Yapılacak yabancı transferinde belli kriterler getirilirse hatta onbirde kriterlere uyduğun sürece sınırsız yabancı oynatabilsen süper olacak.Mesela sallıyorum 100 kez milli takım oynayan yabancı oyuncuyu onbirde oynatmak, kontejanı etkilemesin. Birşeyler yapılmak zorunda..Halil Ünerde biliyor yerlinin kıymetini, bu yüzden keseyi yüksek açıyorlar.

Kontejan var.. Yoksa Alper'e muhtaç kalmazdık. Şuda bir gerçekki yerli transferi yapmak zorundayız. En az 3 tane.Çoğu mevkilerimiz dökülüyor. Rotasyonda Ayhan ve Aydını kullanmaktanda yavaş yavaş kurturuluz.

TFF çözümü bulması lazım. En kötü oyuncudan bile 3M istiyorlar. Yapılacak yabancı transferinde belli kriterler getirilirse hatta onbirde kriterlere uyduğun sürece sınırsız yabancı oynatabilsen süper olacak.Mesela sallıyorum 100 kez milli takım oynayan yabancı oyuncuyu onbirde oynatmak, kontejanı etkilemesin. Birşeyler yapılmak zorunda..Halil Ünerde biliyor yerlinin kıymetini, bu yüzden keseyi yüksek açıyorlar.

Galatasaray bu oyuncuya maxxxxx 3 lira verir dahada fazlasını vermez.3 milyonda vermez vazgeçtim.. 1,7 milyon 'dolar' civarı para.+ bi genç oyuncu önerir.Oda ilgileniyorsa tabi.Ben sanmıyorum alperi alacağını takımımızın.

Alper bunu okudugunda oturup aglamadıysa bisey bilmiyorum.

aynı şeyi bende düşündüm....10 milyon euro ne abi...tamam eskişehir bir futbol şehri,bir futbolcu orda mutlu olabilir..kabul bunların hepsi kabul...ama yani 10 milyon ne...adam kendini eskişehir'e hapsolmuş gibi hisseder....

25 trilyona binlerce büyükbaş hayvan alır çiftlik kurar Galatasaray et ve süt ürünlerini kurarız..

yazık futbolun düştügü hale. ne 10 neyin kafası ? türk topçunu bir bok olmadan poh pohlarsan yabancı kısıtlmasını kaldırmaz futbolcuların altına ferrarrileri dizersen .. müstüahaktır herkese. . kurutsunlar adamı ..

bu yabancı kısıtlamasından dolayı bu oyuncuların fiyatı böyle , yabancı kısıtlaması olmadıgı zaman bunlar 2-3 milyon Euroya alıcı bulamazlar :)

Gökmen Özdenak`ın güzel bir lafı vardır

Amoumamo...

Bu ne lan kimi alıyoruz

Üst Alt