Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü)

Hamburg'da yasiyorum ben. Yillardir bazi maclarina gidiyordum veya tvden izliyordum zaten. Ama Calhanoglu daha bi isindirdi takima.

Tapa

Ah,wusste ich nicht. :D

Güzel ben de Hamburg'e yakin oturuyorum ama hic bir zaman Hamburg Taraftari falan olmadim,ben genelde Alman Takimlari desteklemiyorum,özellikle Bayern,Adamlar inanilmaz kibirli...

Not: Benim 1 hayali var: Hamburg 16. olacak ve St.Pauli 3cü..Böylece Hamburg ve St.Pauli playoff (Relegation) oynaycak ama bu ihtimall artik cok zor...St Pauli de kaybetmis dün

Hakanı isteyenler kac hamburg macını canlı izledi veya şimdi izliyor? Şukadar söyleyim, burak volume2.

Goleri yanıltıcı baya söyleyimde.

Tolgay arslan çok daha iyi

Hakanı isteyenler kac hamburg macını canlı izledi veya şimdi izliyor? Şukadar söyleyim, burak volume2.

Goleri yanıltıcı baya söyleyimde.

Tolgay arslan çok daha iyi

Yok artik, asil siz kac macini izlediniz? Ben bu sene nerdeyse hepsini izledim. Hakan'in ilk adam gibi profesyonel sezonu ve daha 19-20 yasinda takimini sirtliyor. Ilk aylarinda takim oyunu falan pek yeterli degildi ama inanilmaz gelistirdi, cunku cok yetenekli. Ozil bile ilk sezonunda boyle sirtlamadi takimini.

Tapa

her geçen gün futbolunu bir şeyleer koyarak ilerliyor

çok zeki ve yetenekli bir futbolcu bence siz izlemeden yorum yapıyorsunuz

Her macını izliyorum şu anda yan hözle sky bundesliga hd4 de izlediğim gibi.

Çok iyi şut ve duran top özeliği olsada takım oyununda çok standart bir oyuncu.

Bende istiyorum takımımıza ama abartılmasın. Zor alırız ve saire yazılan yorumlar yersiz buluyorum sadece. Pirlo almıyoruz

Yok artik, asil siz kac macini izlediniz? Ben bu sene nerdeyse hepsini izledim. Hakan'in ilk adam gibi profesyonel sezonu ve daha 19-20 yasinda takimini sirtliyor. Ilk aylarinda takim oyunu falan pek yeterli degildi ama inanilmaz gelistirdi, cunku cok yetenekli. Ozil bile ilk sezonunda boyle sirtlamadi takimini.

Tapa

Arkadaşa yazdığım cevap sizede gecerli o zaman. Sizde yetersiz bulmuşunuz takım oyununda ilk başlarda ki ben halen yetersiz buluyorum

Her macını izliyorum şu anda yan hözle sky bundesliga hd4 de izlediğim gibi.

Çok iyi şut ve duran top özeliği olsada takım oyununda çok standart bir oyuncu.

Bende istiyorum takımımıza ama abartılmasın. Zor alırız ve saire yazılan yorumlar yersiz buluyorum sadece. Pirlo almıyoruz

yaşı daha 20 onuda göz önünde bulundur ;)

Üst Alt