Hami Mandıralı: "Olcan iki Diego eder!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hami Mandıralı: "Olcan iki Diego eder!"

:oops:

Cardozo, Demba Ba, Gomis bize büyük gelir, Trabzon'a getiremeyiz dememişte burun kıvırmış. Doğruları gören, konuşan bir Türk teknik direktör, hatta yönetici yok şu ülkede. Hepsi artist, kendi kendilerini büyük gören tipler. Mancini ara sıra çıkıp doğruları yüzümüze vurunca da ağlıyorlar hemen ''ne diyor bu ya!'' diye.

diego kim abi, belki 2 Diego etmez ama ondan daha iyi olduğu kanısındayım.

bkz. Yabancı merakı

Bu diego bremeni almanyada şampion yapmış ve 2 yıl önce atl.Madridin iskelet kadrosunda önemli kilit isimdi.

Uefa şampionu olmuşlardı o sene.

Diego çok klas futbolcuydu. Son 2 yılda eski halinden pek eser yok gerciği ama o başka konu :DD

Olcan kim ya kazmalari başımıza futbolcu diye çıkarıyorlar.

Bizim forumda da Olcani alınca sanki CL şampiyonu olacağımızı sananlar var.

Bu diego bremeni almanyada şampion yapmış ve 2 yıl önce atl.Madridin iskelet kadrosunda önemli kilit isimdi.

Uefa şampionu olmuşlardı o sene.

Diego çok klas futbolcuydu. Son 2 yılda eski halinden pek eser yok gerciği ama o başka konu :DD

Olcan fenerdeyken pek bir varlığı yoktu şimdi iyi, ben şuan ki performansa göre değerlendiriyorum.

Türk futbolunu bitiren garanti para değil yabancı kısıtlamasıdır. Bu kısıtlama yüzünden olcan, mevlüt gibi transferi aklından geçirmiceğin leş adamlar kontenjan sebebiyle ronaldo havasına girip aranan oyuncu filan oluyorlar. Bu da beni ayar ediyor. Sonra bu yetenekleri kısıtlı adamlar şişirildikleri için kendilerini bi halt sanıyorlar. Sonra sahada dökülüyorlar. Umut Buluttan farklı olmayacaklar.

Üst Alt