Hamit Altıntop: "Hocam Ocak'ta gelebilirim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop: "Hocam Ocak'ta gelebilirim"

Cevap: Hamit Altıntop: "Hocam Ocak'ta gelebilirim"

hamit bence hemen pes etmez real madrid de kendini göstermeden keşke gelse ama sanmam..

Böyle saçmalık olmaz.Adam Real gibi bir takıma gitmişken daha antrenmana çıkmadan ayrılmayı planlamaz.Kaldıki ben Hamit'in Real'de çok farklı bir rol edinebileceğini düşünüyorum.

MİLLİ Takım’dan eski hocası Terim’i telefonla arayan Hamit önce “Hocam nasılsınız?” diye hatır sorduktan sonra “Hocam siz takımı kurun ben ocakta gelebilirim haberiniz olsun” sözleriyle direkt konuya girer. Yıldız futbolcu G.Saray camiasını ve taraftarını heyecanlandıracak bu girişinin sebebini ise “Burada bana çok sıcak bir yaklaşım yok. Ben gideceğim takımda bir ağırlığım olsun isterim. Oynamak ya da oynanamamak önemli değil. Hocanın benim fikirlerime değer vermesini isterim. Sakatlığım eylül ayında geçiyor. Birkaç ay daha deneyeceğim ve ocağa kadar bakacağım. Bu yaştan sonra kenara itilmiş görüntüsü vermek istemiyorum. Herhangi bir gelişme olmazsa gelirim” sözleriyle ifade eder.

:asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd: :asd:

:b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5::b5:

Tabi :D

Vatan'a selamlar burdan..

Kahvesini içerken herhalde arkadaşın kafasına böyle bir fikir geldi ne diyelim olmuş :D

Bu haber yalan bile olsa..

Seneye Hamit'in realde şans bulamadığı ve kenara itildiği için Galatasaray'a gelecğeini düşünüyorum.. Tabi işler yolunda gider ve Terim başımızda olur.

Ne kadar fayda sağlayacağı tartısılır. Bu ihtimali herkes bildiği için şimdiden senaryo yazmışlar.

Haberi muhtemelen rüyasında görmüş Yalımcan Sarpyel ama senaryosunun gerçekleşme olasılığı da yok değil. Aslında Hamit bize gelmiş olsaydı Eboue yerine yabancı sol bek arıyor olurduk.

Üst Alt