Hamit Altıntop KAP'a Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop KAP'a Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Hamit Altıntop KAP'ta

gaza gelmeyin

kacıncı KAP bu muhtemelen 5 saat sonra vazgecildi acıklaması yapılır, sadece bilgilendirme zorunlulumu ne varmıs ondan yapıyolar bu acıklamaları.

ahahahahahah işte bu çok sevindim bu habere. fenerlilerin tipini çok merak ediyorum. girdimi ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaan hasduhsadasdnsjakda. iyi soktuk yalnız:D

Hayırlı olsun. Bu saatten sonra fenere giderse yönetime küfür ederim. :)

İnşallah taraftara bakın biz de çok uğraştık ama karşı taraf gereksiz para verdi diyebilmek için altyapı hazırlamıyorlardır. Gerçekten çok üzülürüm.... Ne kapmış yahu. Bildirdiklerinde daha az güveniyorum resmen...

Tam Digitürk playdan 2012-2013 sezonunu fiyatlarını görmek için giriş yaptım KAP'a bildirim yaptılar. Sanırım sezonu satın alırsam anlaşma sağlanır. Gidip alayım bari ;)

hamit gelir inşallah yabancı sınırı için cok cok onemli bir transfer buraktanda ben umıtlıyım hala bir kap olayı oldu gerisi gelmedi

Valla bizimkiler medyada ilgilendiğimiz haberleri çok yer aldığından, ceza almamak için bile başvurmuş olabilirler.

Fenerbahce ile çekiştiğimiz ve aylardır görüştüğümüz cok bariz olan bir oyuncuyla iş bitmeden KAP'a bildirim yapılacak kadar aptal olduğumuzu sanmıyorum.

Dolayısıyla hayırlı olsun, allah sakatlık göstermesin

KAP' a bildirim yaptığımıza göre bu transfer de yattı.

N' apalım sağlık olsun, yenisine bakalım. :)

2'liyorum - gaza gelmeyin [muhtemelen pre-vazgecildi acıklaması bu]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt