# Hamit Altıntop - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Hamit'in Menajeri Usandırdı

Ligi 9 puan önde bitirmiş oturmuş bir takıma gelecek. Bayern'de ve Real'de müzmim yedekti. Eğer gelirse Galatasaray takımının sırtından ismini yaşatmaya devam edecek. Yazık verilen paraya. Oynatılma konusunda ikinci Kazım, transfer olarak ikinci Riera olacak. Üç beş kuruş için Melo'yu kaçırıyoruz ama Hamit'e bonservisi ile birlikte 6 milyon! Milli takımda gördük laubali, tembel bir orta saha oyuncusu.

Cevap: # Hamit Altıntop

Hamit'le anlaştık zaten. Ancak transferler Aysal'ın da söylediği gibi tek tek açıklanmayacak toplu halde açıklayacaklar.

haber yalan. hamit KESİN olarak GS'da olduğu için bu tarz haberler kasten çıkıyor ki muhasebeci taraftarın gözünde Hamit hakkında ön yargı oluşsun. Selçuk İnan için de aynısını yaptılar, birçoğunuz oltaya geldi, ama Selçuk sahadaki performansıyla bütün medyayı g.t etti. aynı oltaya hamit için gelmeyin.

daha dün Gökhan gönül denen yarısakat 2.5 milyon €'ya fener'e imza atmadı mı? gökhan'ın yılda 2.5 aldığı lig'de bırakın da hamit yıllık 3 alsın.

Allah'ını seven bi yönetici çıksın aldık desin şu adamı bizde bi ohh çekelim,olum alın şu adamı yaa

Daha öncede belirttiğim gibi, geçen yıl nasıl Selçuk'u almamız gerekiyorsa bu yıl da Hamit'i almamız gerekiyor ve aldık ( en azından basında geçen haberlere göre) oldukça güzel bir sezonun bizi beklediğini düşünüyorum.

Ligi 9 puan önde bitirmiş oturmuş bir takıma gelecek. Bayern'de ve Real'de müzmim yedekti. Eğer gelirse Galatasaray takımının sırtından ismini yaşatmaya devam edecek. Yazık verilen paraya. Oynatılma konusunda ikinci Kazım, transfer olarak ikinci Riera olacak. Üç beş kuruş için Melo'yu kaçırıyoruz ama Hamit'e bonservisi ile birlikte 6 milyon! Milli takımda gördük laubali, tembel bir orta saha oyuncusu.

Allasen bir daha söylesene tam olarak ne diyordun?

Bütün maç tek başına Ronaldo + Coentrao'yu tutan üstüne yetmeyip Nani'yi de kesen adam Hamit.Herhalde arkasına adam kaçırdı falan da demezsiniz artık o kadar manyak değilsinizdir, bu adamlar tek başına ancak bu kadar tutulabilirdi.Böyle adamın ancak önünde eğilinir:bid:

sen ya futboldan zerre kadar anlamıyorsun yada art niyetlisin bunun başka açıklaması olamaz.

küfür edip ban yerim eger 3 milyondan bir kurus fazla verilirse, 3 milyonu bile cok ama cok abartili buluyorum hamite, iyi hos cok iyi adam ama abartmanin da bir anlami yok

bu ne lan

30 yasina gelmis, ayiptir ama millet mal mi sana 4 sene 3.5 milyon versin.

2.5 tan fazla verilirse, öpsün koysun basina.

uyuz oluyorum bu adama varya

30 yasina gelene kadar o kadar ugraslara ragmen gelmedi, simdi gelmis 30 yasina, emekli olacka yakinda ama utanmadan 3.5 istiyor

yabanci biri olsa utanir yapmaz bunu.

Katiliyorum.

Bi de Melo´da indirime gide gide ellerinden kaciracaklar.

Hamit´e 3 Milyon verecegine Melo´ya ver.

Bütün maç tek başına Ronaldo + Coentrao'yu tutan üstüne yetmeyip Nani'yi de kesen adam Hamit.Herhalde arkasına adam kaçırdı falan da demezsiniz artık o kadar manyak değilsinizdir, bu adamlar tek başına ancak bu kadar tutulabilirdi.Böyle adamın ancak önünde eğilinir:bid:

İmzamı atıyorum, attım. +1

Özellikle Ronaldo'dan yediği hareketin acısını maç boyunca çıkardı sanki.

Hamit alındıysa büyük iş başarıldı demektir.Melo Selçuk Hamit orta sahası ligi siler süpürür.Hele birde kanatlarda da yetenekli oyuncular olursa Avrupa'da bile hayal edilemeyecek yerler görülür.

Eboue ile adim attirmazlar sag kanatta. Sol tarafida Bastos'la kapattik mi:

AVRUPA AVRUPA DUY SESIMIZI! ISTE BU CIMBOM'UN AYAK SESLERI! CIMBOMLA KIMSE BASA CIKAMAZ, MANCHESTER !BN3$! KOLLA KENDINI!

:asd: :ka21:

Eboue ile adim attirmazlar sag kanatta. Sol tarafida Bastos'la kapattik mi:

AVRUPA AVRUPA DUY SESIMIZI! ISTE BU CIMBOM'UN AYAK SESLERI! CIMBOMLA KIMSE BASA CIKAMAZ, MANCHESTER !BN3$! KOLLA KENDINI!

:asd: :ka21:

Şaka bir yana Hamit-Melo-Bastos-Sercan ve bir tane de forvet alsınlar başka transfere gerek yok Avrupa da ya en kötü Çeyrek Final ya da 2.bir Uefa Kupası görür bu takım,ilk defa bu kadar iddialıyım.

Üst Alt