Hamit'e Yeni Teklif - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit'e Yeni Teklif

Cevap: Hamit'e Yeni Teklif

Yönetimin değeri çoğu taraftarının gözünde duştu, birde Hamit kaptırılırsa hepten düşer.

Hamit'e şuan aldığı paranın daha azını verirsek gelmez tabi ve biz bu adamı almazsak Fenerbahçe'nin alacağı bir gerçek.Madem 500 bin bu kadar önemli ilk önce çöpleri gönderin.Eğer kaptırırsak çıldırırım!

Yahu almayın gitsin ona verceğimiz parayla sercan sarareri alın cok daha iyi olur.

262.jpg

Bence Hamit takıma negatif enerji getirecek. Süper Ligi 9 puan önde bitiren şampiyon takımın Hamit ile daha iyiye gideceğini kimse düşünmesin. Birde mevcut futbolcularımızla sanki alay ediliyor. Alacakları kuruşuna kadar hesap ediliyor, hem de TL üzerinden. Hamit'e gelince 3.5 milyon Euro yani 7 milyon TL! Gelde takımdaki iç barışı koru. Birde kaptan yapılırsa ayıkla pirincin taşını. Hamit 1 milyon bile etmez. Sahada kendini taşıyamıyor bile, çok ağır cüsseli.

ibretlik yorum. madrid ve bayern münihde zaten o agır cüssesiyle güreş tutması icin aldı bu adamı

hamit fenere gider artık biz ne zaman adam akıllı yerli oyuncu transferi yapıcaz merak ediyorum.

fener buyu ihtimal ceza alır, yargıtay süreci sadece zaman kazandırır, UEFA'nın ceza vermesi için yeteri kadar şüphe ve mahkeme kararı var daha ne olsun.

Ş.Ligine katılma yazısı sırasında mahkeme sonuçlanmamıştı, zaten gelen yazı kesin katılabilirsin yazısı değil, o an ki durumu göre yazılmış bir yazı. Uefa buyuk ihtimal Ş.Liginden dışlar feneri...

geçen yıl ve bu yıl biz taraftarları transfer döneminde tam anlamıyla fitil eden, yıldız alacam diye aylar öncesinden heveslendirip bir nane yemiyen tüm galatasaray yönetim kurulunu ve özellikle transfer komitesini kutluyorum . saygılar...

bugünlerde fb'ye transfer olabilir. aziz yıldırım gündem değiştirmek + güç gösterisi için bir hamle yapacaktır. en çok ses getirecek alternatiflerden birisi hamit.

culio yeni bir transfer miş. pino da... bizim yönetimden bi cacık olmaz. daha da foruma gelmem.............

Üst Alt