Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray'da bana algı operasyonu yapıldı!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray'da bana algı operasyonu yapıldı!"

Midem bulanıyor artık bu algı operasyonu lafından. Biz üniversitede algı yönetimini derslerde konu olarak görmüş; ciddi çalışmalar okumuştuk. Şimdi malum şahıs yüzünden ayağa düştü ve sıkışan "bana algı operasyonu uyguladılar" diyor.

Hani Cem Yılmaz'ın CMYLMZ oyununda "cia beni izliyor" skeci vardı ya. Durum aynen bu!

Evet Hamza'yi kovmasi dogruydu ama bunu bile tam olarak beceremedi cünkü zamanlamasi yanlisti.

Burak transferinde de zamanlama yanlisti, forvetsiz kaldik resmen ligin ikinci yarisi.

Ya bırak hoca çeneni tutamadın gittin işte. Hayır anlamıyorum 3 kupa almışsın, kulüpteki en güçlü adam sensin ne diye yönetimin hatalarını kendi üstüne alıyorsun. Bugün yönetimden önce hocalar değişiyorsa bir numaralı sebebi sensin. Taraftardan kendini öyle nefret ettirdi ki gittiğinde millet yönetimi haklı buldu. Şimdi yönetimin kolayına geliyor hocayı yollayıp kendini kurtarmak.

Kendini kurtarmak için kovdu zaten yav, yoksa kafa yapıları aynı zaten.

Aynen. Dursun'un her dedigine her yaptigina evet diyordu Hamza. Hamza kendi kendini bitirdi. Böyle mazlum mazlum takilmayip taraftarlarla bütünlesseydi sonu böyle olmazdi.

Taraftari hep karsisina alip yönetimin sirtini ovazladi, eh sonuc olarak da boynunu egdigi adamlar boynunu kopardi.

Üst Alt