Hamzaoğlu: "Bazı rakip oyuncuları tebrik etmiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Bazı rakip oyuncuları tebrik etmiyorum"

Konuyu başka yerlere çekmek isteyen arkadaşları Twitter,Facebook gibi başka sosyal paylaşım sitelerine davet ediyoruz orada sövüp, sayın. Burada gelip provokasyon yapanlara tartışma çıkarıp, her yorum yazana cevap verip sürekli sataşanlara göz yumulmayacaktır.

Şimdiden uyarıyoruz çünkü sonra işlem yaptığımızda bizi farklı şeylerle itham edip, forum hakkında kara propaganda yapıyorsunuz.

Bu malum kulübün resmi Twitter adresinden yazilanlar bile kulübü kapatmak icin yeterlidir.

Amedspor Kul�b� su Twitter: "Bursaspor deplasmanında alınınan 2-1'lik galibiyeti Surda Cizrede mevzide direnen gerillalara ve Fedakar K�rdistan halkına armağan ediyoruz.&quot

Sunlara sahada dersini veren takimi tebrik edecegim. Umarim büyüklerden biriyle eslesip söyle 7-8 tane yerler.

o hesap kulübün değilmiş.bir daha bak istersen.gerçek hesapları buymuş Amedspor SK@AmedsporSK 2 sa.

Sıradan bir maçı bu hale getirenlere ne desen az. Şu maçı kaybedip bunların eline koz vermeseydin keşke Hocam ne diyeyim. Zaten sinirlerimizi zıplatıyorlar tek tek yazmak istemiyorum ama şu rezilliğe bakar mısın arkadaş hadi siyasete herkes batıyor da bari teröre batırmayın şu futbolu. İyice b.kunu çıkardılar her şeyin.

Sabretmek lazım.

Maça gelince haketti Diyarbakır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
o degilde amesporun twitter sayfasini yöneten kesin orman çocuk

attigi tweet herhangi birisi atsaydi o kisiye vatan haini söylerdik

bir de peace isaretini yapiyorlar malum terörist organizasyonu yaptigi gibi

igrenç

Maç oynanırken Amedspor'a hayranlık duydum. Bir yandan da emeklerinin karşılığı olarak kazanmasını istedim.

Ama yöneticilerinin, oyuncularından bazılarının K.O.Ç grubuna mensup olduklarını bilmiyordum.

Daha başka şehirlere de gidecekler bu sosyal medyadaki mesajları, o oyuncuların teröristlikleri duyulursa bırakın sahaya yabancı cisim atmayı, daha otelde ölü bulunur çoğu.

Resmi twitter adresi de çok farklı değil sadece biraz yumuşatılmış hali. Kimse maval okumasın bu takım Diyarbakır BŞB hatta DİSKİ olduğu zamanlarda bile aynı kafadaydı, aynı şeyleri yapıyorlardı. Tek farkı o zaman göze batmıyordu, şimdi batıyor ve o zaman rahatsız olmayanlar, şimdi rahatsız oluyor

Son düzenleme:
Üst Alt