Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"

Artık ikna oldum,bizi futbolcular şampiyon yaptı.Şampiyonlar liginden elenince başta yerli oyuncular lige çok iyi konsantre olmuşlar.Hamzanın becerisni ş.ligi önceesi ve sonrası maçlarda göreceğiz.Dua edelimde Prandelli gibi bıraktığında liderle arasında 1 puan olsun.

Şimdi düşünelim biraz 2010 - 2011 sezonunda çok kötü bir sezon geçirmiştik ve çok kötü durumdaydık ve sonra Ünal Aysal ve Fatih Terimle iki şampiyonluk yaşadık ama bu süre zarfında biz her zaman yabancı sınırının kalkmasını istedik ama buna izin verilmedi ve sonra bu ikisinin arasını bozdular ve Fatih Terim kovuldu ve milli takım hocası oldu yardımcısı ise Hamza Hamzaoğlu oldu.
İki italyan hocanın başarısızlığından sonra Hamza Hamzaoğlu takımın başına getirildi Fatih Terim'i ayartan zihniyet TFF buna izin verdi Hamza ile gelen şampiyonluktan sonra bir anda bizim üç sene boyunca istediğimiz yabancı sınırlaması kaldırıldı buda ne tesadüfki fenerin cezası bittikten sonra yapıldı bize ise tam bir yabancı düşmanı ve vizyonsuz Hamza'yı getirdiler.

Doğru Hamza Hamzaoğlu bize üç kupa kazandırmış olabilir ama bizim beş senemizide getirdiği çöpler ile heba edecek.

Foruma soruyorum sizce bu adam bir yerlerden emirmi alıyor?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi düşünelim biraz 2010 - 2011 sezonunda çok kötü bir sezon geçirmiştik ve çok kötü durumdaydık ve sonra Ünal Aysal ve Fatih Terimle iki şampiyonluk yaşadık ama bu süre zarfında biz her zaman yabancı sınırının kalkmasını istedik ama buna izin verilmedi ve sonra bu ikisinin arasını bozdular ve Fatih Terim kovuldu ve milli takım hocası oldu yardımcısı ise Hamza Hamzaoğlu oldu.
İki italyan hocanın başarısızlığından sonra Hamza Hamzaoğlu takımın başına getirildi Fatih Terim'i ayartan zihniyet TFF buna izin verdi Hamza ile gelen şampiyonluktan sonra bir anda bizim üç sene boyunca istediğimiz yabancı sınırlaması kaldırıldı buda ne tesadüfki fenerin cezası bittikten sonra yapıldı bize ise tam bir yabancı düşmanı ve vizyonsuz Hamza'yı getirdiler.

Doğru Hamza Hamzaoğlu bize üç kupa kazandırmış olabilir ama bizim beş senemizide getirdiği çöpler ile heba edecek.

Foruma soruyorum sizce bu adam bir yerlerden emirmi alıyor?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Poldi-JPK-Bilal-Carole-Jose...Bundan sonra da olsa olsa iki futbolcu alınır...Bunlarla beş senesi heba olacaksa kapatalım gitsin kulübü de bitsin bu ıstırap!...

Boşver bütün konuşmayı sadece şunu izle :D

https://youtu.be/TK9G_LLeipM

Bu da geniş özeti

https://youtu.be/Py0AvZVgOJw

Çok şükür ki Melo kalmış. Adam Hamit var jem var jose var Bilal var. Çok sıkışırsak Emre var. Format değişirdik dedi. Selçuk Bilal Oynatır dediğimde karşı çıkan savunma yapanlara da buradan duyurulur. Bir bok bilmiyor Hamza. Kafasındaki Orta saha kurgusu Bilal Selçuk ve Hamit Selçuk olan bir adamın bu takımda kalmasından utanç duyuyorum.

....Belli ki hocamızın kafası karışık ve pek zeki biri de değil; toparlamaya çalıştıkça maksadını aşan, spekülasyona açık ifadelerle kendini daha da zora sokuyor, yahutta direkt saçmalıyor maalesef...
Transfer döneminden kaynaklı bir kafa karışıklığı yok ,,
devre arasından beridir ağzından çıkan nerdeyse her kelime faul ,,
Bugün yaşanacaklar aylar öncesinden geliyorum diye bağırıyordu zaten !

Ben bunun niyetini anladım dostlar. Şimdi bu aslında zoru gördü ama kaçamıyor. Kaçarsa tarihe çok kötü bir şekilde kazınacak.Aslında şimdiden gördü yarınları.

Ama gidemiyor. Peki ne yapması lazım. Gönderilmesi lazım. Bu nasıl olacak. Biz yönetime falan tepki göstereceğiz. Onlarda haliyle bunu yollayacak.
Tabi bunu " Hamza Hoca kaçtı gitti " olarak değil taraftar istemedi onu. Tüm suçlu taraftarda formatıyla yapacaklar.

Dikkatinizi çekmiyor mu. Her açıklaması bir facia. Bir zulüm adeta. Bir insan istediği kadar salak olsun mal olsun böyle konuşmaz.

Ancak ve ancak tek şartla konuşur. Eğer bu konuşmaları bilinçli yapıyorsa... ;)

bozuk saat bile günde iki kez dogru gösteriyor, ama bu bozuk degil, yanlis bir saat. Defolsun gitsin

Nasıl değiştirecekmiş formatı ya bir işine gitsin. Elinde Sneijder varsa format falan değişmez kardeşim, Sneijder'i olan bir takım ancak ve ancak 4-2-3-1 oynar, iki iki daha dört. Sneijder'i sola atıp yandan yemiş 4-3-3 oynatmayı marifet sanmaları yok mu, işte ona ayar oluyorum. Diğer söylediklerine zaten değinmiyorum, hepsi kepazelik. Ama teknik açıdan söylediği şey bile anlamsız.

Ya aksam yazacaktim unuttum,simdi aklima geldi yine.

Hamza demedi mi Telles ve Muslera icin "degerlerini buldular mi satabiliriz" gibi birseyler?

Burak veya Selcuk hakkinda niye hic böyle birsey duymuyoruz agzindan? Veya Umut, Olcan icin?

bu açıklamayı görünce ekonomik olarak gsnin bittiğini düşünüyorum

hakan baltadan ortasaha veya melo gitseydi saçma alternatifler uyduruyorsa bi insan yokluktan uydurur

herkesi o bölgede deneriz olmadı emreyi oraya koyup formasyon değiştiririze kadar düşmüş

bu kadroyla yine de şampiyonluğun ciddi adayıyız hamza hoca da bunu başaracaktır

Hamza Hamzaoğlu: 15 Ağustos'tan sonra hangi bölgeye oyuncu alırız söyleyemem ama Umut'u Burak'ı destekleyecek oyuncu bulursak alacağız.

Adamın transferle ilgili her soruya verdiğin cevabın son cümlesi "BULURSAK ALACAĞIZ"
2.el otomobil pazarından arabamı bakıyon a......k....

Üst Alt