hande kazanova - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu kızla aynı yaşlarda olabiliriz.Zira 1997 1998 li yıllarda Mahallenin Muhtarları dizisinde de oynamıştır.

Temelin sevgilisi şirinin üniversiteye giden kardeşi rolündeydi...

O aralar ben de o yaşlardaydım ama ben de fitness salonlarında ve Galatasaray maçlarinda hayatimi iyi ediyordum..

Şimdilerde o astıralog olmuş, bense apayrı bir noktadayım..Yıllar sonra bu başlık altında hatırladım kendisini..

Bu kızla aynı yaşlarda olabiliriz.Zira 1997 1998 li yıllarda Mahallenin Muhtarları dizisinde de oynamıştır.

Temelin sevgilisi şirinin üniversiteye giden kardeşi rolündeydi...

O aralar ben de o yaşlardaydım ama ben de fitness salonlarında ve Galatasaray maçlarinda hayatimi iyi ediyordum..

Şimdilerde o astıralog olmuş, bense apayrı bir noktadayım..Yıllar sonra bu başlık altında hatırladım kendisini..
Yani sonuc olarak ustad tokmaklarmisin ?

abi o zaman anlamıyo muyduk ya bunları kötü görünüyo işte niye giydiriyonuz adama :D bi ceket giymiş elleri görünmüyo ceketin kollar 2 metre, boğazlı kazak giyiyo 150 kiloluk adama bol olur, pantolonlar belden paçaya kadar aynı kesim :D
Her seyi doneminin sartlarina gore degerlendirmek lazim reis. Mesela Far Cry'daki seslendirmeye git bi bak. Biz ne oynamisiz lan dersin. :D

Üst Alt