Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Cevap: Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Şu anda aklıma gelenlerden:

Elano, Misimoviç, Giovani, Lincoln...

Bunların hepsi yanlış kişilerle çalıştıkları için değerleri bilinemedi. Bkz: Adnan Polat, Hagi, Skibbe(Lincoln'ü çok serbest bırakıyordu, takım o olmadan oynayamaz gibi)

Ve UEFA'yı kaldırıp jübilesi yapılmayanlar.

Adlarını unuttum ama

3 İngiliz gelmişti

Biri iyiydi tutunamadı

Welson du biri

biri yaşlıydı

ilk yarı bitmeden gitmişlerdi

Saunders dediğin adam Kenan Evren lisesinin önündeki ozamanki eski açık tribününde soğuktan titreyerek maç izlediğim bir günde uzatmalarda bayrağı dikmemize sağlayacak golü atarak efsane olmuştur. Bunun değeri hiçbir şeyle ölçülemez.

Venison

Marsh

Saunders

Saunders de efsane futbolculardandır.. Dünya çapında ünü var.

Ben bir tek Ribery olayında kahrolmuştum.İlk gidişi derin bir üzüntüye sebep olmuştu bende.

Kesinilkle Paşa İliç orta saha oynamasına rağmen 15 golü yakalıyordu ceza sahasında adeta tilkiydi... Su an ona çok ihtiyacımız var...

Frank De Boer

Frıedel

Capone

Hagi

Capone UEFA Şampiyonu olan kadronun sağ bekiydi. Ama o kadroda sağ bek olarak daha çok Fatih Akyel hıyarı telafuz ediliyor... Bu nedenle Caponenin hakkı çok yendi. Milan, Leeds gibi kritik maçlarda tarihi goller attı.

Haginin kıymetini bilmedik demek haksızlık olur. Hagi bu ülkede top oynamış gelmiş geçmiş en büyük futbolcudur. Bunu tartışmak bile saçmalık olur.

Hakan Şükür, o gittikten sonra oluşan forvet hattında Milan Baros, Shabani Nonda, Ümit Karan, Yaser Yıldız ve Ferdi Elmas vardı. Baros sezonu Kral olarak bitirdi. Nonda 4 veya 5 gol attı. Ancak Ümit Karan, Yaser ve Ferdi sezonu gol atamadan bitirdi. Hakan Şükür son sezonunda her maç ilk 11 oynamamasına rağmen 11 gol atmıştı. Ben oynamak istiyorum dediğinde hayır bırak denmeseydi en kötü 7-8 gol daha atardı. Diğerleri gibi 0'da kalmazdı.

F-E-L-I-P-E !

Lincoln, ama kendiside katki sagladi olayin böyle gecmesine.

Hakan Sükür, bendende hak ettiginden fazla elestirildi. Oyun stilini sevmezdim, ama adam golcüydü.

iliç lincoln gio

özellikle gio yu alsaydık şu an da Terimle neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum.

Üst Alt