Hangisini yemeyipte yaninda yatmayi tercih edersiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangisini yemeyipte yaninda yatmayi tercih edersiniz?

Cevap: Hangisini yemeyipte yaninda yatmayi tercih edersiniz?

Insani korkutuyorlar. Yok icindekiler tam cikmaz falan diye. Ama denemek isterim tabi. :)

sen bakma kardeş can boğazdan gelir demişler ayrıca benim birçok tanıdığım benim zorlamamla yemeye başladılar bırakamıyorlar,fakat şöyle birşey var yediğin yer çok önemlidir ona dikkat et tabi.

Nasıl tam çıkmaz?

Yani icini temizliyorlar ya bagirsagin, kalintilar falan kalir anlaminda.

sen bakma kardeş can boğazdan gelir demişler ayrıca benim birçok tanıdığım benim zorlamamla yemeye başladılar bırakamıyorlar,fakat şöyle birşey var yediğin yer çok önemlidir ona dikkat et tabi.

Guvenilir bir yerde yemek lazim diyorsun o zaman. Bizim buralarda pek kokorec satmazlar. Bir yerde gordum, orda da bilmiyorum temiz mi, degil mi diye?

Guvenilir bir yerde yemek lazim diyorsun o zaman. Bizim buralarda pek kokorec satmazlar. Bir yerde gordum, orda da bilmiyorum temiz mi, degil mi diye?

Azerbeycanda yaşıyosun galiba,yinede iyi araştır kardeşim herkesin özeneceği bir yemek değil ankarada belli başlı yerlerde yiyorum ben onun dışında hayatta yemem sende iyi araştır

Azerbeycanda yaşıyosun galiba,yinede iyi araştır kardeşim herkesin özeneceği bir yemek değil ankarada belli başlı yerlerde yiyorum ben onun dışında hayatta yemem sende iyi araştır

Tesekkurler. Guvendigim bir kac yer var, orda da kokorec yok malesef. Insallah, Turkiye'ye geldigimde en guzel yerde konuk edersin. :)

Aksam aksam agzinizin suyu aksinda gorun.. :D

turkish_food_by_deviantrecord-d3eaebs.jpg

Türk yemeklerini merak ediyorum ya:D Pide ve lahmacun yedim çok güzeldi.Ankette yok ama oyumu pideye veriyorum.

İnşallah bir gün Türkiyeye gelirsem İskender yemek isterim:DHele bi Türkiyeye geleyim de hiç yemek yemesemde olur bakalım babamı ikna etmekle uğraşıyorum:eek:

Türk yemeklerini merak ediyorum ya:D Pide ve lahmacun yedim çok güzeldi.Ankette yok ama oyumu pideye veriyorum.

İnşallah bir gün Türkiyeye gelirsem İskender yemek isterim:DHele bi Türkiyeye geleyim de hiç yemek yemesemde olur bakalım babamı ikna etmekle uğraşıyorum:eek:

buyur kardeş yemek dedinmi bana uğrayın :D

Baki'da da var lezzetli Iskender. :)

Ozellikle Bursa'da denedikten sonra Baku'deki Iskenderin pekte lezzetli olmadigini dusuneceksin ;) gecen sene Bakuden gelen arkadaslarimin dusundugu gibi... ama kokorec olayini bende kesfettim bakude kisa surede denicem bakalim.

Üst Alt