Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Beyler başkan açıklama yaptı ligtv'ye kewelli seretces karar verces dedi kalıcak bu adam gorucez :)

Alalim iste Gio'yla Kewell'i. Gözumuzun önundeki adamlari alacagimiza gidip 1.50'lik apaçilerin arkasindan kosuyoruz. Sonra birde orta sahaya 2 takviye tamamdir.

Keita(Serdar,Gio)----------Arda(Serdar,Gio)

-----------------Baros(Kewell,Batdal)-------

harry-travolta.png

:ask:

Böylesine karakterli bir futbolcuya sahip olmuşsun ve bonservis bedeli ödemeyeceksin. Kenarda otursa bile profesyonelliği yeter. Gençlere çok iyi örnek olacak bir insan diye Başkanımız söylemişti. Kimlere ne paralar verildi zamanında, koskoca camiamız Kewell'ı mı sahiplenemeyecek. Sana inanıyoruz büyük Başkan, kırma bu taraftarı. Bize tek maliyeti yıllık alacağı rakam. Yerine alınacak yabancıya verilecek bonservis ve para olacak sonuçta. Ama alınacak transfer kapalı kutu ve Linderoth gibi çıkıp, oynamadan gidebilir.

Böylesine karakterli bir futbolcuya sahip olmuşsun ve bonservis bedeli ödemeyeceksin. Kenarda otursa bile profesyonelliği yeter. Gençlere çok iyi örnek olacak bir insan diye Başkanımız söylemişti. Kimlere ne paralar verildi zamanında, koskoca camiamız Kewell'ı mı sahiplenemeyecek. Sana inanıyoruz büyük Başkan, kırma bu taraftarı. Bize tek maliyeti yıllık alacağı rakam. Yerine alınacak yabancıya verilecek bonservis ve para olacak sonuçta. Ama alınacak transfer kapalı kutu ve Linderoth gibi çıkıp, oynamadan gidebilir.

Söylediğin gibi. Takıma saha dışında da çok şey katıyor. Ayrıca bu takımın gol yükünüde sırtlayan isimdi geçtiğimiz sezonun ilk yarısı.

Alalim iste Gio'yla Kewell'i. Gözumuzun önundeki adamlari alacagimiza gidip 1.50'lik apaçilerin arkasindan kosuyoruz. Sonra birde orta sahaya 2 takviye tamamdir.

Keita(Serdar,Gio)----------Arda(Serdar,Gio)

-----------------Baros(Kewell,Batdal)-------

:animation:

Ayne katılıyorum renkdaş... Bir de Servet giderse yabancı bir defans oyuncusu olabilir.

Sabri'yi de zaman zaman orta saha da deneyebilir. Ligin son maçında 2.yarı sanki orta sahada oynadı ve gayet iyiydi...

Kewell yerine o bölgeyi Aydın Yılmaz'la kapatabilcegimizi düsünüyorum nedense benim hala o cocukta hala bir ümidim var . Rotasyon acısından da berkin kamil arslan o bölgede bu sene takıma ısınması icin denenebilir .

Başta bende gitmesini istiyordum ama artık kalsın çünkü bu yönetimin ondan daha iyi bir oyuncu alıcağını hiç zannetmiyorum.Bari adam kaliteli skoru her an değiştirebilcek bi adam.

harry cok para alıyor ve artık surekli sakatlanıyor bu sene daha berbat gecer gibi geliyor yasıda ilerledi ben acikcası en sevdigim oyuncu omasına ragmen pek kalma taraftarı degilim kendisinden artık iki ayda iyileşicekti sezon bitti harry yok ortalıkta butun yerlilere gitsin diyoruz elimizdeki sakat adama tapıyoruz bu kadar yerlileri satalımda kimi alalım arkadaslar serdar ozkan alı turan cokmu flaş transfer sanki serveti kusturduk gidiyor işte boyle giderse işimiz zor beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt