Hasan Ali Kaldırım: "Bütün sene Galatasaray maçını bekliyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, Galatasaray derbisiyle ilgili konuştu: " Etrafımızda tüm arkadaşlarımız, ailelerimiz bütün sene bu maçı bekliyor. Biz önemini ve taraftarımızın bu maçı nasıl heyecanla beklediğini çok iyi biliyoruz 20 senedir Kadıköy'de kaybetmedik. İnşallah bu devam eder. Güzel bir oyunla taraftarımıza belki tarihindeki en kötü sezonda derbide ayrı bir mutluluk yaşatırız." dedi.

9971755-728xauto.jpg

DERBİ HAKKINDA YORUMU

"Taraftarımızın gözündeki Galatasaray maçlarının önemini biliyoruz. Birkaç ay öncesine baktığımızda deplasmandaki maçın da nereden nereye geldiğini çok iyi hatırlıyorum. Onun için taraftarlarımızın bizi inanılmaz destekleyeceğini şimdiden çok iyi biliyorum. Etrafımızda tüm arkadaşlarımız, ailelerimiz bütün sene bu maçı bekliyor. Biz önemini ve taraftarımızın bu maçı nasıl heyecanla beklediğini çok iyi biliyoruz. Benim 7. senem, 7 senedir Kadıköy'de, daha doğrusu 20 senedir Kadıköy'de kaybetmedik. İnşallah bu devam eder. Güzel bir oyunla taraftarımıza belki tarihindeki en kötü sezonda derbide ayrı bir mutluluk yaşatırız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. İyi çalışıyoruz. Bu ara da bize iyi geldi ve iyi yüklendik. İnşallah o gün onların istediği gibi bir performans sergileriz."

"ZOR MAÇLAR BİZİ BEKLİYOR"

"Son 8 hafta. Zor maçlar bizi bekliyor. Medyada konuşulanlara bakıyorum, herkes Galatasaray maçını konuşmaya başladı. Bu bizim için çok büyük bir hata. Takımın büyükleri, kaptanları olarak bunu hafta içi konuşmalarımızda dile getiriyoruz. Bizim için önemli olan maç Ankaragücü maçı hem puan sıralamasındaki durumlarından dolayı çok önem kazanan bir maç. Önce o maça konsantre olup, bu sorunu aşarak Galatasaray maçına dönmemiz lazım. Bu sene ilginç bir tablo var. 8'de 8 yaptığınız durumda üst sıraları zorlayabilirsiniz. Bunu başarabilmek için maç maç düşünmek gerekiyor. Ankaragücü maçını kazanıp özgüven yakalamalıyız. Son Sivasspor maçını da içeride zor kazandık. Ankaragücü maçından sonra Galatasaray maçına odaklanmak gerekiyor." diye konuştu.

Habertürk

Haha.

Ne başarı ne şampiyonluk ne de kupalar. Adamların tek hedefi Galatasarayı yenmek.

Allah kimseye böyle bir eziklik vermesin.

sent via GSC

Zaten bunlara Kadıköy'de kaybetmemek mi şampiyonluk mu deseler Kadıköy'de kaybetmemeyi seçerler başkanları da ortada vizyon vizyon diye dolaşıyor.

Üst Alt