Hasan Şaş: "Sneijder bitti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Sneijder bitti"

Yani Koskoca Hasan Şaş işi gücü yok Sneijderin gidişine sevinmiş burada da o sevincini dışarı mı vuruyor onu mu anlamalıyım?
Bunu söyledigimi nerden cikardin? Beyin naklinden bahsediyordun yukarda degilmi?

Olay sevinmesi degil. Türk futbolcularin, kendinden daha büyük futbolculara veya genel anlamda yabancilara karsi bakis acisi. Hasan Sas bunu burda cok net ifade etmis toplum icin. Saygi sifir adamlarda. Ama issiz kalinca TV basinda agliyorlar eski kulübüm bana emeklerimden dolayi yeterince deger vermiyor diye. Sen senden daha fazla basarilar elde etmis insanlara deger veriyormusun ki deger bekliyorsun?

Türk futbolcularin, eski olsun olmasin, diger futbolculara bakis acisi bu videoda gizli.

Jahovic'i begenirmisin Hakan?
Ayinin teki.

Hakan sallıyor dan kastın ne? Ben mi hatırlamıyorum. En net hatırladığım, teknik ekip olarak sneijderi istememiştik demişti galiba.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tek tek bunu an itibariyle söylemem mümkün degil. Sallamasi icin zaten direk olarak ifade etmesi gerekmiyor. Konustuklarindan amaci belli oluyordu ciktigi TV programlarinda. Mesela NTVsporda, BeyazTVde net 'Sneijderi sevmiyorum/begenmiyorum' diye ifade etmesede, bunu konustuklarindan rahatca anlayabiliyordun.

Bunu söyledigimi nerden cikardin? Beyin naklinden bahsediyordun yukarda degilmi?

Olay sevinmesi degil. Türk futbolcularin, kendinden daha büyük futbolculara veya genel anlamda yabancilara karsi bakis acisi. Hasan Sas bunu burda cok net ifade etmis toplum icin. Saygi sifir adamlarda. Ama issiz kalinca TV basinda agliyorlar eski kulübüm bana emeklerimden dolayi yeterince deger vermiyor diye. Sen senden daha fazla basarilar elde etmis insanlara deger veriyormusun ki deger bekliyorsun?

Türk futbolcularin, eski olsun olmasin, diger futbolculara bakis acisi bu videoda gizli.

Ayinin teki.
Yakismadi Hakan futbol bilgine her daim guvenirim ama beni uzdun

Düsünün, Sneijder 5-6 önce gitmis takimdan ve hala turistler kendisini soruyor. Ne büyük oyuncu bu Sneijder be. Gelen gideni iyi koymus, Hasan Sas dahil. Acaba o turistler seni ne olarak görüyor? Kesin ne diyor bu malzemeci düsünüyorlardir.

Baskalari yazsa anlarim da bunu senin yazman yanlis

Almanya da yasiyorsun,2000'li yillarin basindan itibaren Türkiye veya Galatasaray dedigin zaman yabancilar hasan sas veya hakan sukur cevabi verirler bunu unutmamak ta fayda var

Baskalari yazsa anlarim da bunu senin yazman yanlis

Almanya da yasiyorsun,2000'li yillarin basindan itibaren Türkiye veya Galatasaray dedigin zaman yabancilar hasan sas veya hakan sukur cevabi verirler bunu unutmamak ta fayda var
Söz konusu Galatasaray ve Türkiye olunca, kesinlikle haklisin. Ama Sneijder farkli bir marka. Ayrica, biri gelsin - Sneijder dahil - ve Hasan Sasla bu sekilde dalga gecsin, ayni tepkiyi veririrm.

Ama profesyonellik baska Sneijder gibi futbolcularda.

Makara yapmis,yaninda olanlar da gülmüs fark ettiyseniz

Ayrica yalan degil Sneijder'in bir hedefi olsa katar'a gitmezdi,kafasinda futbolu biraktigi kesin

Makara yapmis,yaninda olanlar da gülmüs fark ettiyseniz

Ayrica yalan degil Sneijder'in bir hedefi olsa katar'a gitmezdi,kafasinda futbolu biraktigi kesin
Ne alakasi var hedefle? Avrupa kulüplerinin cogu artik yasli futbolculari almaktan ziyade, genclere yatirim yapiyorlar. Adamin kariyer planlamasi bizle devam etmek iken Tudor yüzünden apar topar kovuldu ve ortada kaldi. Nice ve Ligue 1e gitmesi bile sürpriz. Ortada kalinca Katar gibi liginin yolunu tutmasi cok dogal.

Belki bizle 2 sene oynayip ardindan Katara gidicekti kendisi, olabilir. Ama kisa vaadeli hedefleri arasinda Katar olsaydi, bizden coktan ayrilmis olurdu kendi istegiyle.

Düsünün, Sneijder 5-6 önce gitmis takimdan ve hala turistler kendisini soruyor. Ne büyük oyuncu bu Sneijder be. Gelen gideni iyi koymus, Hasan Sas dahil. Acaba o turistler seni ne olarak görüyor? Kesin ne diyor bu malzemeci düsünüyorlardir.

Hakan bazı yazdıklarında haklısın ama öyle şey diyorsun ki barış özbek > hasan olmuş yani haklıyken haksız duruma düşünüyorsun talihsiz bi şaka yapmış adam olay bu bencede çirkin olmuş ama söylediklerin onun yaptığından daha ağır bence..

54194508f6309904bcdc458c.jpg

Tabi ki espri yapmıyor Sneijder transferinde ve sonrasında yaşanan sürecin kini dışarı vuruyor bir şekilde zaten televizyonda eleştirirken de bu tarafını saklamamıştı. Buraya da bir eleştirim yok aslında kimse kimseyi sevmek zorunda değil yalnız kendide Hamburg maçında 100 küsür kiloyla oyuna girdi, sonra topu tribüne vurdu ıslıklandı o günleri anlatırken hava alanında kafama laptop attılar bana vefasızlık yaptılar diyebiliyor. Yani herkes bu yollardan geçiyor böyle basit işlere özellikle profesyonel olarak görev alıyorsan gerek yok.

neresi ayıp pardon? Sneijder efendi çalıştığı hocasına "taktik çalışmıyoruz" diyorsa (Hamza'yı hiç sevmem) Hasan Şaş'ta böyle esprili bir dille eleştiri yapabilir.

Hakaret falan etmemiş üstelik. Üzülürmüş,ağlarmış çok da umrumda. Kendisi son 2 senesinde yatarken bizleri kaç kere üzdü.

2 senedir yatan adam dedigin Sneijder aezon asist kraliydi !

Ligde 25 gole etki etmis en kotu senesinde.

Senin bu yil kac orta saha oyuncun 25 gole etki edecek bakalim !!

Üst Alt