Hasan Şaş: "Sneijder ve listemizdeki oyuncular şunlardı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Sneijder ve listemizdeki oyuncular şunlardı"

Bize Sneijder onerildiginde 10 numaralar icin bir liste hazirlamistik. Liste soyleydi:

1- Dusan Tadic

2- Filip Djuricic

3- Hatem Ben Arfa

4- Wesley Sneijder.

Matic'i de istemistik fakat kabul görmedi. Acikcasi Sneijder'i pek istememistik onun yuzunden boyle bir liste hazirlamistik. Genc ve en az Sneijder kadad yetenekli oyunculardan yana kullanmak istedik tercihimizi..

Batalla olayları o sıralarda yaşansaydı listenin en başında Batalla olurdu kesin. :disgust:

edit: Ayrıca Matic'i Prekazi önermişti sanırım.

Konusmalarin hepsini yazin, herkes okusun

Sonra herkes dua etsin gittikleri icin.

Erkan'i alacakti

Amrabat'a 8M verdir

Genc adam istedik sneijder yerine ayni mevki de, sonra sistemi bozdu sneijder de

Genc adam isteyen manciniyi gencleri aldirdigi elestir sonra

Sonra sneijdere verilen parayi savun amrabati savunmak icin

Cildirtir bunlar adami.

Tesekkurler Unal Aysal.

259448_unal-aysal.jpg

Allah senden razi olsun BABA..

Bende Prekazi Matic icin araci oldu diye dun gibi hatirliyorum..

Yanliz Mancinin transferler konusunda hayal kirikligina ugradigini belirtmesi bazi islerin gercekten hala yanlis gittigini gosteriyor..

Bize Sneijder onerildiginde 10 numaralar icin bir liste hazirlamistik. Liste soyleydi:

1- Dusan Tadic

2- Filip Djuricic

3- Hatem Ben Arfa

Matic'i de istemistik fakat kabul görmedi. Acikcasi Sneijder'i pek istememistik onun yuzunden boyle bir liste hazirlamistik. Genc ve en az Sneijder kadad yetenekli oyunculardan yana kullanmak istedik tercihimizi..

Malesef Sniejder şu 3 nü top diye oynar, ayrıca demek ki Fatih Hoca da yalancının önde gideniymiş "ki bunu ben zaten biliyordum" Hasan Şaş'ın söylediği bu 3 isim de kanıt oldu, hani Fatih Terim kaka'yı istemişti? yazık yav vallahi yazık belki de bu transferlerden komisyon almak istiyorlardı? ondan böyle kudurmuş da olabilirler... Mancini'yi eleştiriyorlarmış bir de keşke yarısı kadar hocalığı geçtim adam olsanız. Teşekkürler Ünal Aysal, bunları kovduğun için.

ha bir de genç menç muhabbeti çekiyorlarsa tamamen yazıklar olsun :D faal olarak top oynayan 15 top class oyuncudan birini almışsın ve yaşı 28 iken almışsın hala bir yerlere sallama niyetindesin Ben Arfa diyorsun adam 26-27 yaşında 1 yaşın muhabbetini mi yapıyorsun?. sanırım para götürüyorlardı bunlar transferlerden

Geçen Paok-Benfica maçını izledim de Djuricic'i Türkiye de ezip geçerler.Maç içinde de olumlu bir tane hareketini görmedim.Tabi sezon başından beridir böylemiydi onuda izlemediğim için bilmiyorum.Dusan Tadic kim.? Matic konusuna gelince,yanlış bilmiyorsam Partizan da iken Prekazi önermişti.Yanlışta biliyor olabilirim.

Sadece defans ile alakali degil yapilan transferlerin genelinde bir memnuniyetsizligi, hayal kirikligi oldugunu belirtmisti Mancini..

Artik su transfer isini adam gibi insanlara biraksinlar..

salih , ve defans oyuncusu dışında bir falsoları yok gibi ama biran önce adam gibi bir stoper ile şimdiden anlaşsalar iyi olur. Dünya Kupası sonrası stoper ve özellikle golcü fiyatları uçacak.

Geçen Paok-Benfica maçını izledim de Djuricic'i Türkiye de ezip geçerler.Maç içinde de olumlu bir tane hareketini görmedim.Tabi sezon başından beridir böylemiydi onuda izlemediğim için bilmiyorum.Dusan Tadic kim.? Matic konusuna gelince,yanlış bilmiyorsam Partizan da iken Prekazi önermişti.Yanlışta biliyor olabilirim.

Vitesse'den Benfica'ya gecerken olmali o. Prekazi araci olup baglamis diye okudugumu hatirliyorum. Tadic Hollanda'nin en iyi 5 oyuncusundan biri keza Djuricic de oyle, cok yetenekli oyuncular. Kotu isimler degilmis bence..

Sadece defans ile alakali degil yapilan transferlerin genelinde bir memnuniyetsizligi, hayal kirikligi oldugunu belirtmisti Mancini..

Artik su transfer isini adam gibi insanlara biraksinlar..

Bence transferlerden memnuniyetsizliği yabancı sınırı.

Yoksa Telles-Hajrovic-Ontivero gibi 4-5 oyuncu daha alırdı.Ben onu kastettiğini düşünüyorum...

hasan şaşın açıklamaları Galatasarayın nasıl büyük bir faciadan kurtulduğunun delili.. vay anam vay bunlarmı Galatasaray teknik heyeti imiş,adam utanmadan dany ye ödediğimiz para az bile diyor !!

Üst Alt