Hasan Şaş ve Ümit Davala Yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş ve Ümit Davala Yeniden Galatasaray'da!

Ümit Davala'ya bir şey diyemem, olumlu. Tafi'ye zaten laf yok. Hamit'in ismi geçiyor olursa o da güzel olur. Kariyeri elit kulüpler & hocalar ile dolu. Mental yönü de çok kuvvetli. Elmander'e de herkes gibi sıcağım. İçime sinmeyen tek kişi Hasan. Hasan Şaş'ın ise ne işe yarayacagini anlamadım. NTVSpor'da yorumculuk yaparken Metin Tekin, Önder Özen, Demirkol gibi yorumcuların yanında acayip sırıtıyordu. Yabancı dilinin de olduğunu sanmıyorum. İnşallah ben yanılırım.

DStFKOxW0AA5VzK.jpg

Açıkcası hiç sevmediğim iki kişinin gelmesine sevinmedim. Bunların bir faydası da olmaz takıma, Terim bir maçta tribüne yollanmıştı sonra sırasıyla Hasan ardından da Davala tribüne yollanmıştı acayip sinir olmuştum bunlara. Sizin biraz daha sakin olmanız lazım ve Terim'in olmadığı zaman kenarda takımı yönetmeniz lazım ama siz napıyorsunuz hoop tribüne. Zaten Terim olmayınca bu ikisinin kenarda birşey de yapacağı yok ama görüntü açısından bile çok kötüydü.

Hayırlısı olsun.

Öncelikle hayırlısı olsun çok güzel oldu.
Allah askina bak neyi seviyorsaniz onun ugruna hamiti getirmeyin o adama kinim var hazetmiyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Futbolculuguna benim de kinim var fakat oyun gorusu,bilgisi inan bana ne Sas ne Davala da var. Hatta bir ara bir yerde okumustum calistigi td ler kendisinin futbol muhabbetlerini cok severlermis,bence Fatih Hoca da bunu gordu ki istiyor.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt