Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli

Hasan şaş soyunma odasında cok faydalıdır .hırslı adam taktik maktik işlemez bazı yerlrtde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu ülkede iyi niyetle güzellikle profesyonellikle işler yürümez beyler bunu ne zaman idrak edeceksiniz? ülkenin en büyük holding sahiplerinden olan sosyete şahsın açıklamalarına bakın. adanalı hasandan ne farkı var?

Dün istifasını yerinde bulmuştum ve gitmesini istemiştim. Nedeni belli, kulübe zarar veriyor, profesyonel olamıyor diye. Fakat gördüm ki kanatlıgillerden ne kadar şeref yoksunu varsa küfredip gidişini kutlamaya başladı. Teknik ekipte çalışan bir kişinin bu kadar gündem oluşturması ve rakipleri bu denli çıldırtmasını gördükten sonra fikrim değişti. Sen profesyonel olma reiss, bunların analarından emdiği sütü burunlarından getir. Kudurtmaya devam et bunları. Yalnız bir daha içip içip istifa etme.

Hasta oldugum olay su, eskiden sikeskolop vardi sahanin icinde sike var mi yok mu diye ölcüyordu. Simdi bir cihaz icaat etmisler, milletin taktik bilgisini ölcüyor. Hastayim bu islere.
Gecen Guardiola, herkes beni konusuyor, diger hocalar bile benim ne yapmam gerektigini bana anlatmaya calisiyor diye veryansin etmisti. Sevgilisnlen ayrilan, mayrilan topcular ile idmanda ugrasan ise benim, dedim.

:asd:

Futbolcularin maaslari yatmadigi vakit, oyuncular ilk hocaya giderler. Bizim Italyan sok gecirmisti, oyuncular teker teker maaslarini sormaya geldiginde. Türkiye´de tüm sorunlar bir yana, o bile yeterli. Git simdi bu adama idmanda verdigin bir taktigi saha icinde uygulat uygulatabiliyorsan.

hasan şaş demek savaşmak demek inanmak demek pes etmemek demek

hasan-sas-o-an.jpg

Hasta oldugum olay su, eskiden sikeskolop vardi sahanin icinde sike var mi yok mu diye ölcüyordu. Simdi bir cihaz icaat etmisler, milletin taktik bilgisini ölcüyor. Hastayim bu islere.
Gecen Guardiola, herkes beni konusuyor, diger hocalar bile benim ne yapmam gerektigini bana anlatmaya calisiyor diye veryansin etmisti. Sevgilisnlen ayrilan, mayrilan topcular ile idmanda ugrasan ise benim, dedim.

:asd:

Futbolcularin maaslari yatmadigi vakit, oyuncular ilk hocaya giderler. Bizim Italyan sok gecirmisti, oyuncular teker teker maaslarini sormaya geldiginde. Türkiye´de tüm sorunlar bir yana, o bile yeterli. Git simdi bu adama idmanda verdigin bir taktigi saha icinde uygulat uygulatabiliyorsan.
Brom boşu biraz azaltıp argümanlarını destekleyici yazılar yazmanı öneririm.

Üst Alt