Hasan Şaş'dan açıklamalar - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'dan açıklamalar

Cevap: Hasan Şaş'dan açıklamalar

olabilir.çünkü türk demek hücum demek. o zaman neill tarzı 25 ila 29 arası yabancı stoper alsınlar.ha bide kale kesinlikle türk olmalı

buna ben de katılıyorum. orta sahaya hamit, selçuk falan alınamayacaksa hele şart. ama kim geçecek kaleye? aykut ve ufuk'un şansı kalmadı bence. belki aykut idare eder biraz. trabzon'un ikinci kalecisi tolga zengin veya çok iyi olmasa da sinan bolat'a yönelinebilir.

Turkiyede neden kaliteli defans oyuncusu yok sorusuna şöyle bir yorum getirebiliriz.. turkiyedeki sistemsizlik bunun da cevabıdır.. genellikle kaliteli dediğimiz gençler sokak futbolunda mahalle aralarında hep ya forvet yada ileriye dönük oynamaya çalışır bilen bilir ben hiç en iyi oyuncunun defans oyniyim ben dediğini görmedim.. sistemsizlik ve alt yapıdaki mental eksikliğimiz sebebiyle belkide çok iyi defans oyuncusu oynayabilecek kalibredeki adamlar hücüm yönünde mental eksikliğini tamamlayamadan kaybolup gitmeside muhtemeldir.. barcelona da la masia direktörünün dediği güzel bir cevab buna uygun düşer diye düşünüyorum tüm kaliteli oyuncular futbola forvet veya ofansif başlamak ister biz kaliteli oyuncuları mevkisine göre seçmeyiz yani forvet başlamış bir oyuncu zaman ilerledikçe defansın orta sahanın herhangi bir yerinde olabilir.. önemli olan yeteneğinin ne şekilde geliştirebileceğine karar verilmesi

Onun böyle açıklama yapması Ünal AYSAL tarafından hoş karşılanır mı sizce? Bana pek mantıklı gelmiyor.

Onun böyle açıklama yapması Ünal AYSAL tarafından hoş karşılanır mı sizce? Bana pek mantıklı gelmiyor.

Daha önce de soruldu bu soru. Belki de Aysal az biraz ipucu ver demiştir. Yada başka bit yönetici. Olabilir. Bana mantıklı geldi. Kafadan sallamaz heralde yada kendi kendine karar verip konuşmaz dimi. Belki de konuşur. Deli bu Hasan. Karışık bir durum

Yanlız 2 gün önceki programda Gerets'in gelmesi daha yüksek ihtimal dedi.Dün Lucescu'ya döndü ibre birden.Bir günde ne değişmiş olabilir ki?

birinin projeleri aciklamasi lazim.

aysal baskanlik yarisina girdigi icin "secim rüsveti" vermemek icin aciklamiyor. etik olmaz.

ama ekibindeki insanlara demistir hafif ip uclari verin diye ki insanlar bilsin gelince projeleri neler :)

Ünder geldiğinde bi çok kişi dile getirmiştik

Hasan Şaş gelirsede Hakan Baltaları kazanmaya çalışacağız bakın görün

Lucescu,Gerets'e oranla daha sıcak bakıyormuş gelmeye.

Yok ya. Millet Shactar'ı bırakıp gelir mi falan diyor. Bence Albayrak bi görüşme yapmıştır telefonda falan. Lucescu bu sefer tamam düşüneceğim falan demiştir ve düşünmeye başlamıştır. Bence bu iş olur.

Albayrak ve Hasan Şaş var kadroda. Neden olmasın.

Yok ya. Millet Shactar'ı bırakıp gelir mi falan diyor. Bence Albayrak bi görüşme yapmıştır telefonda falan. Lucescu bu sefer tamam düşüneceğim falan demiştir ve düşünmeye başlamıştır. Bence bu iş olur.

Albayrak ve Hasan Şaş var kadroda. Neden olmasın.

Evet.En önemli faktör Abdürrahim Albayrak olur bence eğer gelirse.

Üst Alt