Hasan Şaş'dan açıklamalar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'dan açıklamalar

Cevap: Hasan Şaş'dan açıklamalar

Selçuk İnan,Murat Ceylan,Olcan,Sezer Öztürk,Alper Potuk,Volkan Şen,Serdar Aziz,Serdar Kesimal,Mustafa Pektemek,Orhan Şam.Aslında baya isim var Türkiye'den transfer edilebilecek.

Geretsin oynattığı futbolu özledik.Hatta Skibbenin.Şampiyon olamıyoruz bari biraz zevk veren futbol oynasak

Hasan Şaş: Futbolcular ile birebir görüşeceğim. 5-6 tane çok sağlam futbolcu üzerine bir takım kurmalıyız, Zaten seneye avrupada olmadığımıza göre Türkiye de şampiyonluğa oynayan bir takım kurmak çok da zor değil

Hasan Sas´i cok severim ama bu düsünce ile geliyorsa hic yaklasmasin bile.. Bu Acidan 6 Yildir Adnan Polat bakti. Sonuc Kac Yildir Sampiyonlar Ligi ne bilmiyoruz..

Hasan Şaş'ın Trt Türk'de bu konuşmaları yaptığına emin misiniz ?

Ben Galatasarayi 2-3 aydir takip etmiyorum, Galatasarayi degil, futboldan sogudum ama daha öncesinde hep izlerdim, yüzdeyüz yapiyor.

Ugur meleke, bir fenerli amca ve hasan sas vardi önce, ama 3 aydir ugur meleke yok sanirim, en son izledigim 2-3 programda yoktu.

Cumartesi bir erkek sunucu ve hasan 2 kisi oluyor programda, ama pazar kadin sunucu, hasan ve fenerli amca, en az 3 bazende 4 kisi oluyorlardi.

Pazartesi ise bir baska futbol programi "10 numara" oluyor, orda bir baska kadin sunucu, sakalli, uzun sacli bir Galatasarayli, besiktasli biri vede su kafasinda ilginc sey olan besiktasli adam oluyor.

:) Süpersin

Ben Galatasarayi 2-3 aydir takip etmiyorum, Galatasarayi degil, futboldan sogudum ama daha öncesinde hep izlerdim, yüzdeyüz yapiyor.

Ugur meleke, bir fenerli amca ve hasan sas vardi önce, ama 3 aydir ugur meleke yok sanirim, en son izledigim 2-3 programda yoktu.

Cumartesi bir erkek sunucu ve hasan 2 kisi oluyor programda, ama pazar kadin sunucu, hasan ve fenerli amca, en az 3 bazende 4 kisi oluyorlardi.

Pazartesi ise bir baska futbol programi "10 numara" oluyor, orda bir baska kadin sunucu, sakalli, uzun sacli bir Galatasarayli, besiktasli biri vede su kafasinda ilginc sey olan besiktasli adam oluyor.

Şuan ki kadroda olsa 8 tanesini ilk 11'e koyarım.Hatta Mustafa Pektemek'i de Zapata yerine kaleye koyarım.

Mehmet Topuz fenere gelmeden önce tartışmasız ligin en iyi yerli futbolcularından biriydi ama adam daha yeni yeni büyük takım oyuncusu oldu.Bu futbolcuların hangisinin o potansiyelde olup olamayacağını bilemezsin.Önce tartışılmayacak oyuncular alacaksın ki bu genç futbolcular da üzerlerinde baskı olmadan kendilerini gösterebilsinler

Serdar Kesimal

Selcuk Inan

Orhan Sam

Mustafa Pektemek

Hamit Altintop

Mehmet Ekici

Taye Taiwo

Guillermo Ochoa

bunlar kesinlikle alinmali. Bir cirpida aklima gelenler bunlar.

Üst Alt