Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Cevap: Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Facebook gençliği olduk artık böyle bi durum yok yav. Yakında fetihler falan facebook üzerinden olacak.

Benimde anlamadığım, herkes İsrail'i kınıyor. pkkyı kınayan yok.

Ülkemizde refah düzeyinin tavan yapmasını kim istemez.. Lâkin Her gün bombayla uyanmak ayrı; Kıt kanaat da olsa bağımsız bir ülkede yaşamak ayrı.. Karıştırmayalım...

Ben şunu bilirim bu ülkede çalışmak isteyen kimse aç kalmaz.. Ama hep suçu başka yerlere atacağız ya; babası oğluna git çalış diyo o da baba işsizlik var bak herkes işsiz diyip sokakları arşınlıyor.. Ekmeğinin peşinden gidenin rızkı her zaman vardır...

Biz eğer bu yollara gitmeye devam edersek merak etme bizde bundan sonra hergün bombalara uyanacağız. Gazze kurtulsun derken kendimiz Gazze olacağız. Zaten memleketteki kamplaşmalar da ortada.

Ayrıca işsizlik konusunda ise senin gibi düşünmüyorum maalesef. O senin dediğin gibi hayırsız evlatlar her ailede var ama bir ülkedeki milyonlarca işsizi de buna bağlamak komiklik olur. Siyasete kaymasın deniyor ama söylemeden edemeyeceğim "Üniversite mezunlarının hepsi iş bulacak diye bir kural yok" diye bir laf söylendi bu ülkede. Güneydoğu da terör neden var sanki bunların hepsinin kökeni bu açlık belası... Ülkendeki açlıklara son vereceğin yerde 70'lerdeki kıtlığı geri getirecek işler yapıyorsun. Hemde neden? Hamas denen terör örgütüne yardım için... Yurtdışında gösterilerden yayınlanan görüntüleri görünce kanım dondu resmen sanki İstanbul değil Filistin, sanki Türk değil hepsi Hamas'lı militan.

Bu konudaki son mesajımdı daha fazla konuyu saptırmayacağım Yusuf kardeş istersen özelden mesaj at biz konuşmamıza ordan devam ederiz konu da sapmamış olur...

israil ve abd'nin ülke üzerindeki gizli örgütleri yok edilmeden pkk bitmeyecek, kukla gibi kullanıyorlar bu şerefsizleri.Gemi gönderdik diye gözdağı veriyorlar ve istedikleri zaman askerlerimi şehit edebiliyor adi köpekler, eğer tam bağımsız bir ülke olacaksak tıpkı iran gibi bu bedeli ben şahsım adınada ödemeye razıyım yeterki Türkiye'deki bu israil ajanları temizlensin.

Benimde anlamadığım, herkes İsrail'i kınıyor. pkkyı kınayan yok.

Maalesef şehit durumlarına duyarsızlaşma var bizim ülkede.2-3 gün sonra unutuyoruz. Çok yazık...

Makro bakımdan Ortadoğu'da güç savaşı oluyor.İsrail yıllardır bölgenin en önemli gücü durumunda. Türkiye ise bunu kırıp yeni lider olmak istiyor.ABD'de belli bir kesimin de desteği var. İsrail de elindeki tüm kozları kullanacaktır.Bu kozlardan biri de pkk...İsrail-pkk olayı ilintili birbiriyle yani. Hele ki son olaylardan sonra.

ülkedeki israilli diplomatların bir kaçını tahtalıköye yollayacaksın misilleme olarak, başka türlü cevap düşünemiyorum şu yaptıklarını görünce.

Aynı birliğe yine taciz ateşi açılmış!

Bu nasıl olabiliyor anlayabilmiş değilim. Daha yeni şehitler verilmiş, saldırıya uğramış bir birliğin tamamen teyakkuzda olması gerekmiyor mu? Çevrede güvenlik önlemlerinin arttırılmış olması gerekmiyor mu? Aynı yere nasıl tekrar saldırabiliyor bu it sürüleri!!!

Üst Alt