Havadan Sudan Tartışma Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havadan Sudan Tartışma Başlığı

bişi yapmadım ki renktaş ? mola alma konusunu buralara kadar getirdiler... Burda herkes eleştiriyor niye sadece ben göze batıyorum ?

Doğruyu söylemek gerekirde bu mesajın cidden çok kötü olmuş Ümit.

Ufuk sarıca diyorum.. kusura bakmayın... mola almayı bilmeyen, sadece hücumu düşünen bir adama iyi hoca diyemem.. her gelen takım üçlük şov yapıyor bize karşı.. oyuna müdahele etme ''Sıfır''

senin gibi nankör insanlar sadece bir hatasına insanı satabiliyor.

senin gibi bilincsiz, fikirden yoksun adamlar abuk subuk seyleri kistas alip tuttugumuz kulubun basini yakiyor holiganliklariyla
biseye tapacaksan Hagiye tap, egosu ugruna kulubun parasini carcur edip yillarini harcayan o 3kagitciya degil
once 2004 sonrasi, simdi 2013 sonrasi
2000de kupa kazandik diye bu is bilmezin kulupte at kosturmasina mi kaldi koca GALATASARAY

senin gibi bilincsiz, fikirden yoksun adamlar abuk subuk seyleri kistas alip tuttugumuz kulubun basini yakiyor holiganliklariyla
biseye tapacaksan Hagiye tap, egosu ugruna kulubun parasini carcur edip yillarini harcayan o 3kagitciya degil
2000de kupa kazandik diye bu is bilmezin kulupte at kosturmasina mi kaldi koca GALATASARAY

daha iyisini neden bulup getiremiyon kardes?

tutturdu bir vizyon, kovdu terim'i getirdi italyan'ı, ne oldu vizyon mu kazandık? yoksa bugün itin cakalın maskarası mı olduk?

Yaw saçmalama artık kess

Üst Alt