Hawking: "Evreni Tanrı yaratmadı!" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hawking: "Evreni Tanrı yaratmadı!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hawking: "Evreni Tanrı yaratmadı!"

Ama kullandığı dil falan çok etkileyicidir hakkaten. Yazar olarak 10 numara ama bilimsel açıdan fikrim yok :) Bilinemezciliğe inanırım sonuçta, belki doğrudur belki değildir, ispatlayamam.

bence dunya gittikce gerizekalilasiyor emir reyiz 100000 yil sonra hepimiz baris ozbek olmayalim¿

Ama kullandığı dil falan çok etkileyicidir hakkaten. Yazar olarak 10 numara ama bilimsel açıdan fikrim yok :) Bilinemezciliğe inanırım sonuçta, belki doğrudur belki değildir, ispatlayamam.

vallah ne yalan söyleyim merak ettim bitane videosuna baktim .. baya ilginc ama baya da soru isareti var tezlerinde....

Tanrıların Arabaları güzel kitap. Bilimsel olarak hiç bir geçerliliği olduğunu sanmıyorum ama okuması keyifli :D

cambridge ve oxfordun agzina s.cmis bir adamin teorilerini birkac forum sayfasi üzerinde üstün dini bilgileriyle cürütenleri gördük

önünüzde saygiyla egiliyorum :tiphat:

Bence Matrixde yasiyoruz.. Hergun MsDos'u açip trinityden mesaj bekliyorum bu yuzden...

Birde Kraldan çok Kralcı vardırki yurdumda yemede yanında yat. Ayrıca izleyin. Üniversite bitirmek makam sahibi olmak bazen çok şeydir bazen hiçbir şey.

[video=youtube;QY53J9A6i4w]https://www.youtube.com/watch?v=QY53J9A6i4w[/video]

İsteyen evrime inanır isteyen yüce yaratıcıya. Ben Allaha inanıyorum. Benim için milyonlarca kanıt var. Bilim adamımız çok güzel cevaplar vermiş. Bence kendisi evrimi yada Allahın yokluğunu kanıtlamamış ama kendi düşüncelerini temelleriyle, kaynak göstererek ve bilerek savunmuş.

Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar!!! videodaki çocuğa cuk oturdu bu laf.

if lerin then lerin else lerin içinde kayboluyorsan hayatında bir kodu olduğunu ve bir programın parçaları olduğumuzu düşünme ihtimalin çok kuvvetli.

Wachowski lerin Matrixinden bahsetmiyorum tabiki ;)

Aynen:) Sanılıyorki herşey matematik. Evet sonucu matematik benim işimde ama o dizaynı yani o döngü-fonksiyon-denklemi oluşturan = DOĞA. O da bilimin temelidir. Yani dünya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt