Hayat'ta En Uyuz Olduğunuz Şeyler Neler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayat'ta En Uyuz Olduğunuz Şeyler Neler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayat'ta en uyuz oldugunuz seyler neler?

Kesinlikle uykudan uyandğımda çok asabi olurum genelde bütün cevapları terslerim.Zaten bunu bildikleri için bi yarım saat dokunmazlar bana :)

Kan revan görüntülerden utan. Löpür löpür et yiyenlerden utan.

Utanılacak bir liste yaparım oturur okuduğun için kendinden utanırsın. Pöhh :ays:

sen bitkileri niye öldürüyosun

madem düşünemeyen gerzek canlıları yememiz vahşetse senin zavallı bitkicikleri CANLI CANLI suda kaynatıp

yemen ne derece vahşetten uzak

Popüler olmak için her fırsatta espri yapmaya çalışanlara,

Bu esprilerin seviyeleri Antu'nun ortalama seviyesi kadar olsa da buna kahkahayla gülenlere,

Konuyla alakası olmadığı halde, sırf laf sokma fırsatı bulduğu için konuya dahil olanlara,

Bağıra bağıra konuşanlara,

Kalabalık ortamlarda (restoran, alış-veriş merkezi) desibel rekorları kırmaya aday kahkaha atan, ve genellikle kadın olan insanlara...

uyuz olurum.

mantıklı bi cevap bekliyorum :coffee:

bu arada suratı olan canlı şeklinde kıvırmalar başladı :lol:

Bitkiyi yemekle karşılık veriyorsun ki bu mantıksızlık. Et yemek buzul çagında mecburiyetten ortaya çıkmış olgudur. Bitki insan yesin diye yaratıldı ama hayvanlar sizin elinizin altında çırpınarak can versin diye değil.

Konu başka yerlere gidiyor farkındaysann :ays:

Konu uyuzluk ve bende benim gibiler dışında beslenenlere uyuzum diyorum, buda gayet doğal, sende bana uyuz olursun böylece herkes mutlu mutlu hayatına devam eder :ays:

Bitkiyi yemekle karşılık veriyorsun ki bu mantıksızlık. Et yemek buzul çagında mecburiyetten ortaya çıkmış olgudur. Bitki insan yesin diye yaratıldı ama hayvanlar sizin elinizin altında çırpınarak can versin diye değil.

Konu başka yerlere gidiyor farkındaysann :ays:

Konu uyuzluk ve bende benim gibiler dışında beslenenlere uyuzum diyorum, buda gayet doğal, sende bana uyuz olursun böylece herkes mutlu mutlu hayatına devam eder :ays:

bitki yaratıldı diyosan ateist değilsin sanırım

ki eğer müslümansan kurana göre et yememizde bi sakınca yoktur

ayrıca Allah neden kurban istiyo bizden

"Allah kurban istiyo bizden" değil. Allah onun yolunda insanoğlunun kendileri için yaratılmış hayvanları, usulune uygun bir şekilde acı çektirmeden, fakiri fukarayı ihtiyaç sahiplerini, yetimleri doyurmalarını istiyor!!! Emin olun Kurban kesip kavurma yapmaktansa o parayla üşüyen bir insanı giydirmenin, ihtiyaç sahiplerin dertlerini gidermenin hiçbir farkı yok!!! Belkide daha evla.

Sebep? Farz değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt