Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayırlısıyla İlk Arabam Geliyor !

Ben okula arabayla gitmiyorum çok çok erken sınav falan yoksa.

Fazla KM yapmıyorum zaten, sakin de sayılırım. :)

Kaç bin dolarlık araba alıyorsun Barışımm

tlden anlamam doları ondan soruyorum

Lise sonda okula arabamla gidiyordum. Ne havaydı be. Bi gün müdür yardımcısı arabayla nasıl geliyorsun diye yasaklama moduna girdi şak diye ehliyeti çıkardım öyle kaldı. Öğle arası arkadaşlarımla gezintiye çıkardım. Kızlar nası bakardı. Güzel günlerdi ah ahhhhhhhhh. :( Peki o yaşta nasıl ehliyet aldım? Çünkü 82'nin sonunda doğduğum için ailem 83'lülerle beraber okula gönderdi. Bu da demek oluyor ki sınıf arkadaşlarımın bazısından 6 ay bazısından 1 yaş büyüktüm :D Dolayısıyla son sınıfta ehliyet sahibi olma hakkına kavuştum. Yemedim içmedim 18'e girer girmez ehliyetimi kaptım. Hem de hiç kursa gitmeden. O dönem dersane, okul, özel ders vardı. Sürücü kursuna zamanım yok dedim. Sorun değil dediler. Öyle halletim.

Amaaaa Barış kardeşim benden ufak olduğun için rahat nasihat veriyorum. Ben o yaşlarda araba sürdüm. Evim okula çok yakındı ve trafik sorunu yoktu. Bu yüzden ailem izin veriyordu. Ve araba benim değildi. Ya annemin ya da babamın arabasını sürüyordum. Ayrıca klas bi şufurdum. Hala da öyleyim ::happynew:

Sözün özü; şahsen oğluma 20 yaşından önce araba almam. 10'lu yaşlar reflekslerin tam olarak gelişmediği yaşlar. Senin yaşındaki bir genç araba sürmeyi öğrenir araba sahibi olmaz. Madem araba süreceksin serseri arkadaşların olmasın. Efendi efendi sür. Gaza fazla basma, gaza gelme. Kazasın belasız kullanman dileğiyle...

Sağol Alper kardeşim. Ek olarak Türkiye yollarında her zaman arkanı kollayacaksın. Önüme baktım bastım gittim gibi bir şey yok.

Çok şefkatli görülünce gerildim tabe

Gerilme... Hımm. Anladım.
kus1.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt