Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat

Rakamlar yetmez anlatmaya
İsmi korku saldı İspanyaya
Vole-rövaşata-kafa
Affetmez çakar doksana
Lafı uzatmaya gerek yok
Doksanda takmıştı Sıfırcılara
Onun gibisi gelmez bir daha

Camiasiz , lüks araç kaçakçısı , hapse de girmişti. Hatta reklamda çıkmıştı.. .... .... ziyaretçin var.

He hayranı değilim ama golcü gibi golcüydü. Hatta karakteri 5 kuruş etmez ama gol diyince aklıma o geliyor..

gscimbom_mobil

Camiasiz , lüks araç kaçakçısı , hapse de girmişti. Hatta reklamda çıkmıştı.. .... .... ziyaretçin var.

He hayranı değilim ama golcü gibi golcüydü. Hatta karakteri 5 kuruş etmez ama gol diyince aklıma o geliyor..

gscimbom_mobil
Tanju Çolak... Hülya avşarla ahlak polisi çınar otelde bastığında tavla oynuyoruz demişti hatta sonra da bulgar mafyasıyla mapusta oynaşmışlardı... Dün konu hakkında uzunca yazılar yazmıştım :(

Top Cambazı, bana göre joga bonito nun kelime anlamı. Messiyi messi yapan diyebiliriz..

Bu oyuncunun evet hayranıyım. Attığı çalımları şuan atabilen aktif oyuncu yok sanırım...

gscimbom_mobil

Link atarsan okurum. Arayip bulacam diye ugrastirma beni.
Kusura bakma panpa 100 sene sonra mondros müterakesi sınırlarına erişiyoruz konsantrem orada... Özetle Tanju hülyayı pandikliyordu o zamanlar zina suçtu ve üstüne üstlük tanju evliydi. Karısı yeşilköy karakoluna gidip ahlak zabıtasıyla çınar oteli havuz başında cürmu meşrut yapıyor polisi görünce yan şezlongtan tavlayı kapıp bikinili hülyaya zar tutturup tavla oynuyoruz biz diyor elleri yağlı :) boş ver bunların uçkurunu; Turkey Is Back!!!

Üst Alt