Hayrettin Demirbaş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Hayrettin Demirbaş ...!

Rıdvanı boğazlaması,maç sonu demeçlerinde kısfmet demesi ile ve hatalı yediği gollerde sucu saha çizgilerinin donmasına atmasyla ünlüydü :)

galatasaray1993edis2209sd3.jpg

Hayrettin Demirbaş 'lı Galatasarayımız

fb macinda 2 fb liyi dövdükten sonra, o gün bu gündür hic kötü konusmamisimdir hakkinda

Kupa Galipleri Kupası çeyrek finalinde bir Werder Bremen maçı oynamıştı Almanya'da inanılmazdı.Hayatımda gördüğüm en iyi kalecilik performanslarından biriydi..

hayraettini çok iyi jhatırlıyorum hatalı bir 2 golünü görmüştüm kimler geldi be offf

onu en son 6-7 yıl önce ayvalık-sarımsaklı'da halı saha maçında görmüştüm.kendi kalesinin önünden rakip kaleye çok feci bir gol atmıştı.halı sahada baya iyi oynuyordu:D.ama gerçekte kaleciliği baya falsoydu tabi...

Çok severdim Hayrettini, kartondan keserek maketini bile yapmıştım; ama öyle böyle değil baya uğraşmış, parçaları ayrı ayrı keserek kolları, bacakları, kafası oynayabilecek türden. Gerçi benim Hayrettin daha hareketliydi yanlış hatırlamıyorsam:D Tanjuyu altına aldığı an Galatasaray tarihine altın harflerle yazılmış, kalbimizde taht kurmuştur:D

Bunun birde Seytan Ridvani dövmesi vardi, ridvan kendini yere atmisti hakem penaltiyi verdi hayro kostu yapisti yakasina salliyor ridvani :D

Penalti gol olmadi sanirim topu disari vurmustu yada direge takilmisti ? yoksa golmü olmustu tam hatirlayamiyorum tam olarak bilen biri vara aydinlatsin bizi :)

Üst Alt