Hayri Ağabey Neden Her Mesaja İngilizce Bir Şeyler Sıkıştırıyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri Ağabey Neden Her Mesaja İngilizce Bir Şeyler Sıkıştırıyor?

Bazen benim de Hayri'yi pataklayasım geliyor da, güzel herif ya. Severiz kendisini. Fakat hala "no doubt" ne demek bilemiyorum. ??????

bak sn künkçü bu foruma sen geleli birkaç ay oldu bizi burayı pek tanımıyorsun ama ben sana bizleri ve gsc'yi tanıtayım GSC bir SERENGETİ'dir! CAHİL bir çoçuğa benziyorsun bu yüzden ben sana serengetiyi biraz anlatayım burası vahşet ihtiras ve gerilim dolu bir yerdir.

sana önce biraz kendimi tanıtayım...

2618_0ae08ab2e61d448e90e6b690dcf643f1.jpg

olen_bufalonun_yavrusu_aslana_av_oldu_1463463584_5814.jpg

başka örnekler vericek olursak Refik diye bir üye vardır mesela kendisi bu serengetinin fenomenidir kendisine fil refik deriz burda..

fft5_mf231166.Jpeg

birde osman seden komutanımız vardır tam bir avcıdır avını çok titizlikle pusuya düşürür ve tek hamlede yutar..

h_02305692-custom.jpg

gelelim BULAŞTIĞIN adama burada hepimiz avımızı öldürüp yeriz LAKİN BiRİMİZ Vardırki o avını CANLI CANLI YER acı çekirmekten çok hoşlanır çok vahşidir ona biz bu GSC'De SIRTLAN HAYRİ deriz..

sirtlan-nvg4s23d.jpg

ve gelelim sana sn AHMET KÜNKÇÜ...

GEY%C4%B0K.jpg

bu forumda sen busun ahmetcim daha bizlerle karşılaşmadın burada yenisin bizleri tanımıyorsun sen masum günahsız bir gsc sakinisin kurtlar sofrasına hoşgeldin kardeşim HOŞGELDİN...:wink:

Reklam yerleştirme kullanıyor olabilir, HTC One M8 ile bir anlaşma yapıp yapmadığı üst yönetim tarafından sorgulanmalı diye düşünmekteyim.

Üst Alt