hayri cund - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayri cund

GSC GSC ise Hayri Cund GSC'dir

Bay GSCimbom
7UKdr3.gif

En gıcık olduğum da Serkan. İnce bir detay yakalıyorum, güldürürken düşündüren bir mesaj yazıyorum 6-7 like alıyor, herif o mesajı alıntılayıp saçma sapan bir kelime iliştirip ''' ....... bir mesaj '' yazıyor 10 like alıyor.

Kadim dostumun mesajında şikayetimi dile getireyim dedim.
Bu kanayan yaranın bu lanetin tek bir çözümü var; Kurban vermeliyiz. Mesela benim aklıma gelen bir isim var baş harfi MK.

Hep böyle oluyor anasını satayım böyle işin yav. Üst düzey, entelektüel kapasitesi yüksek bir mesaj atıyorum, sonra o mesajdan feyz alıp atılan mesaj 2 kat like alıyor. GSC'de büyük bir problem bu, kanayan yara desek yeridir.

Şerefsizim benim aklıma geldi. Bu sorunu Twitter ve Ekşi Sözlük'te de çok yaşadım. Özellikle Ekşi Sözlük. Konuyla ilgili sağlam bir açıklama yazarım. Ardından biri saçma sapan ifadeler, argo ve küfür ekleyerek aynı sonuca yönelik mesaj atıyor ve ertesi gün dünün en çok beğenilen entrylerine giriyor. Bu bence kullanılan dille alakalı. Serkan varoş bir insan. Kullandığı dil de varoş bir dil. GSC'de de varoş çok ve sonuç olarak varoşlar basıyor like'ı. O yüzden dert etme.

Şerefsizim benim aklıma geldi. Bu sorunu Twitter ve Ekşi Sözlük'te de çok yaşadım. Özellikle Ekşi Sözlük. Konuyla ilgili sağlam bir açıklama yazarım. Ardından biri saçma sapan ifadeler, argo ve küfür ekleyerek aynı sonuca yönelik mesaj atıyor ve ertesi gün dünün en çok beğenilen entrylerine giriyor. Bu bence kullanılan dille alakalı. Serkan varoş bir insan. Kullandığı dil de varoş bir dil. GSC'de de varoş çok ve sonuç olarak varoşlar basıyor like'ı. O yüzden dert etme.

Burjuvazik 1 mesaj.

Üst Alt