Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-4 Galatasaray | MS | 26 Şubat | TV 8 - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-4 Galatasaray | MS | 26 Şubat | TV 8

Keremin bu yükselişi beni duygulandırıyor. Futbol iyi adamlarla oynanır genç futbolcular da iyi oyuncularla çağ atlar.
Müthiş gelişim gösteriyorlar.
Bay Kerem Berkan gelişimi acayip ya.
Şunlara Yunus ve Yusuf’u katabilirsek 25 yaş altı müthiş bir ekip olur elimizde.
Eğer 21 yaş altı bir transfer düşünüyorsak onu forvette değerlendirip orta sahaya 8i yedeklemek için Cicaldau ruhsuzu geri dönüp sıfırdan başlamalı bu değerli ekip onun da gelişimine katkı sağlar.

Funtoys Muz Pijama Maskot Kostümleri Cadılar Bayramı Partisi Için - Buy Muz  Pijama Maskot Kostüm,Satılık Kullanılan Maskot Kostümleri,Yetişkin Için  Maskot Kostümleri Product on Alibaba.com

Keremin bu yükselişi beni duygulandırıyor. Futbol iyi adamlarla oynanır genç futbolcular da iyi oyuncularla çağ atlar.
Müthiş gelişim gösteriyorlar.
Bay Kerem Berkan gelişimi acayip ya.
Şunlara Yunus ve Yusuf’u katabilirsek 25 yaş altı müthiş bir ekip olur elimizde.
Eğer 21 yaş altı bir transfer düşünüyorsak onu forvette değerlendirip orta sahaya 8i yedeklemek için Cicaldau ruhsuzu geri dönüp sıfırdan başlamalı bu değerli ekip onun da gelişimine katkı sağlar.

Yusuf Dan bir halt olmaz
Cica ve morutan Dan bin kat kötü transfer

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okan hocanın Berkan- Zaniolo değişikliği yüzünden orta sahayı rakibe vermiştik oysa Zaniolo- Gomis yapsa daha farklı bir skor olurdu. Gomis sonuçta bu takımın içinde ciddi faydası var o yüzden hazırlık maçı da olduğu için anlayabiliyorum resmi bir maçta yapsa ciddi eleştirirdim.

Üst Alt