Hazırlık Maçı | Augsburg 4-1 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Augsburg 4-1 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | Spor Smart

Erencan teknik ekip tarafindan gercekten önemsenen bir genc mi bu macta goruruz heralde

Leipzig macinda 20 dakika oynadi,en fazla süre alan genc oyuncu oldu (Yunus akgun gecen sezon süre almaya basladi)

Bugun ki mactada en az yarim saat oynarsa yavastan a takima hazirlaniyor anlamina gelir bu

Ve erencan ilk 11

Demek ki a takima hazirliyor hoca

EAVRTLaXkAEu3Zm

Cyberghost'u öneririm bedava VPN arayanlara. Hem kullanışlı, hem de bazı akşamlar 10 suları hariç hiç süründürecek hız kaybı yaşatmıyor. Leipzig maçını da aynı şekilde izledim ve ok.ru gibi her türlü nanenin yüklendiği müthiş siteyi de VPN'siz haline oranla bile daha rahat izleyebiliyorum. Tavsiye ederim.

Cyberghost'u öneririm bedava VPN arayanlara. Hem kullanışlı, hem de bazı akşamlar 10 suları hariç hiç süründürecek hız kaybı yaşatmıyor. Leipzig maçını da aynı şekilde izledim ve ok.ru gibi her türlü nanenin yüklendiği müthiş siteyi de VPN'siz haline oranla bile daha rahat izleyebiliyorum. Tavsiye ederim.
Ben de bunu kullanıyorum. Ben de aşırı öneriyorum.

Seri YOK
Santafor YOK
DOS YOK
Luyindama YOK

Resmen Omurga yok... Yemişim hazırlık maçını... Oyuncular ne zaman birbirleriyle oynayacaklar ???!!! Ligin ilk maçında mı ???!!!

Yapmayın LAN

Video kalite düşüyor ve durakllıyor.

Bir zahmet TR dakiler izlemesin !!!!

Üst Alt