Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor

Cevap: Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor

Şu topici baştan sona okudum da hakikaten Fenerlilerin antusuna benziyor, yapmamak lazım. İlk sayfalar da hadi Bolu, Bolu Beyi gibi şeyler yazarken diğer sayfalarda geçen senede böyle olmuştu, zaten hep as takımla çıkıyorlar. Böyle şeyleri yapmamak lazım.

not:şahsi görüşümdür.

As takım muhabbetini ben yapmıştım. Galatasaray da hazırlık maçlarına tamamen as kadro çıksaydı aynı yorumu yapardım. Galatasaray'lı olmama rağmen bu konularda tarafsız olmaya özen gösteriyorum.

As takım muhabbetini ben yapmıştım. Galatasaray da hazırlık maçlarına tamamen as kadro çıksaydı aynı yorumu yapardım. Galatasaray'lı olmama rağmen bu konularda tarafsız olmaya özen gösteriyorum.

hazırlık maçlarının amacı takımı lig hazırlamak değil mi?

as kadroyla çıkmanın nesi kötü anlamadım.

lige yedekleri mi hazırlayacaklar?

sezon başı puan kayıplarını fazla kimse önemsemiyor:

telafisi varmış. ne demekse.

bence lige bomba gibi girilmeli.

5 hafta yatıp sonra oynayan as futbolculara gıcık oluyom.

bu yüzden hazırlık maçlarında tam kadro olmak BENCE en iyisi

Cristian'i bilmiyorum ama Dos Santos'un attigi gole bakarsak iyi transfer :D Simdi bir golle iyi transfer diyorsun demeyin...Cunku adamin klibini izledim iyi sutlari var :D Vurdurmamak lazim Takariz Sabriyi pesine :D:D:D

Santos - Bulgar Petkov

Cristian - MALdonado

yani herseyi gectim de, boyle dedigin zaman ne andre santos bulgar petkov oluyor, ne de cristian maldonado. yani neden boyle anlamsiz bir yorum yapilir aklim almiyor.

macin ilk yarisini seyrettim, andre santos bekledigim gibi bir oyuncu cikti. topla hizli, cabuk dusunuyor, cabuk oynayabiliyor, ve en onemlisi roberto carlosla cok iyi anlasiyorlar henuz ilk maci olmasina ragmen. zaten uzaktan iyi sut attigi biliniyordu, dunde guzel bir gol atti. kisacasi ugur boral'a hapsolmus fenerbahcenin genel oyun kalitesini carpici bir sekilde artiracak. roberto carlos son iki senede oldugundan cok daha rahatti ve surekli hucuma cikti, cunku artik rakip takim disinda endiselenmesi gerekn bir ugur boral yok onunde.

ikinci yariyi seyretmedigim icin cristian'i goremedim.

Fenerde zengin bir kulübeye sahip artık..

lig çetin geçecek..

Şu topici baştan sona okudum da hakikaten Fenerlilerin antusuna benziyor, yapmamak lazım. İlk sayfalar da hadi Bolu, Bolu Beyi gibi şeyler yazarken diğer sayfalarda geçen senede böyle olmuştu, zaten hep as takımla çıkıyorlar. Böyle şeyleri yapmamak lazım.

not:şahsi görüşümdür.

cok dogru soyledın kardesım katılıyorum sana

:D

Bolu cidden iyi oynadı skora bakmazsak . Yoksa kapanıp 0-0 a kitleyebilirlerdi ama yapmadılar . Geçen sene bizde 3-0 yenmiştik abartılmaması gerekeri .

Dos santıs fena değil . Ama christian tam bir facia olacak görürüsünüz. Brezilyadan ön libero mu alınır ya :D

Maldonado v2

:D

Bolu cidden iyi oynadı skora bakmazsak . Yoksa kapanıp 0-0 a kitleyebilirlerdi ama yapmadılar . Geçen sene bizde 3-0 yenmiştik abartılmaması gerekeri .

Dos santıs fena değil . Ama christian tam bir facia olacak görürüsünüz. Brezilyadan ön libero mu alınır ya :D

Maldonado v2

maçı izlemedim.

hatta özetini ve gollerinide izlemedim.

adı geçen futbolcu hakkında bilgi sahibide değilim.

ama brezilyadan ön libero mu alınır lafına karşıyım.

aurelio nereliydi???

Konusmak icin daha erken Cristian icin ne iyi derim ne kötü simdilik.Belki iyi cıkar belki kötü kimse bilemez.

Boluya bile tam kadro... :D

Acıyorum şu fenere kapatın şu alt yapıyı yazık günah..

Ben federasyon olsam fenerbahçenin 23 altı transferini yasaklarım..

Daum la Fener çok değişmiş valla :S özeti izledim harika oynuyorlar.Santos attığı müthiş golle iyi bir transfer olduğunu gösterdi.Ayrıca Gulizar müthiş gol atmış.

Üst Alt