Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | 24 Temmuz | Maç Sonucu

Bende maçı kopuk kopuk izledim, mangal başındaydım...

Kendi çıkarımım şu, yıllardır neyi yapamıyorsak bugün onlardan estanteneler verdiğimizi gördüm. Ayrıca, son 2 yıldır en çok küfür yiyen ve bizi en çok üzen 3 oyuncunun hem sırıtmadan hemde özverilir sıfır hataya yakın oynamasıydı.

Selçuk ve Ujfalusi ilk geldiklerinde söylediğim, herkes atar yaparken, sallarken (Ujfalusi için !) savunduğum isimdi.

Fatih Terim şunu gösteri, benim oyuncularım çok yönlü olmalı. Bunu yapmak çok önemli bir iş. Ceyhun'un takım için çok önemli bir isim olacağınıu, ve bize bir sağ açık ile birlikte ofansif bir ortasaha (adam eksiltebilen ve şutör) bir isim gerektiğini gördüm.

Servet ve Hakan Balta'yı nedense beğendim dün , Fatih Terim'in farkı burada işte Türk futbolcular tapıyor hocaya

Yetti artık ben bu takımın üstüne biraz daha koyarak seneye Avrupa'ya gitmesini 21.45'te kurularak maçlarımı seyretmek istiyorum!!!

Maçı, işte olduğum için maalesef izleyemedim. İzleyen arkadaşlarım iyi oynadığımızı söyledi. Ben de daha sonra özetlerini izledim. Sanırım gol yollarındaki sıkıntımızı çözebilirsek daha mutlu bir sezon geçirmememiz için herhangi bir engel olmayacak.

Ujfa'yı devamlı ileride görünce Fatih Hoca'nın kafasından neler geçiyor diye düşünmeden de edemedim :D

Maçı sonuna kadar seyrettim. Belirli defansif hatalarımız dışında güzel bir maçtı. Gol atma becerimizi geliştirecek bir golcü ve top taşıyıcı orta saha transferinin yanında bir de defans gerekli diye düşünüyorum. Galatasaray'ı uzun süreden sonra ilk kez beğendim. Ujfalusi içinde, yılın transferi olacak diyebilirim.

Eto'o falan etkisizdi ama bunu da hazırlık maçı olmasına da bağlıyorum. Çünkü Servet'le Gökhan adama baya bir faul yaptılar; o da zorlamadı gibi biraz da sanki.

Biraz abartmissin kardes. O rakip taraftar bolumunde bende sirf Inter seyircisinin olacagini dusunmustum. Fakat o tribunde bile cogu Galatasaray taraftariydi. Zaten renklerden anlasiliyordu...

inter maçının tamamını izleyebileceğim bir site var mı?

Bu gurbetçilerin çoğu dengesiz ben sana söyleyim yazın eskişehire bi geliyolar hemen belli ediyolar kendilerini burada genelleme yapmıyorum ama çoğu öyle buraya gelip almanca konuşuyolar bizim aramızda görgüsüz görgüsüz hareketler zannediyorsam daha öncede böyle olaylar oldu orda.

fitne cikarma renkdas

ne o siz tr de alisamiyeni dolduramadiniz

bizler bir hazirlik macina full cektik

arti cekirdek dislemiyoruz

destek oluyoruz,eminim ki ilk firsatta kapagi avrupaya atmak istersin ilk firsatta

ayip ya

Beyler taraftara kiziyorsunuz anliyorum.

Bende 10-15 metre yanlarindaydim o mesaleleri atanlarin aramizda bi kücük engel vardi.

90 dakika boyunca susmadilar, helal olsun adamlara hic sustuklarini görmedim.

Öyle özlemisiz ki Galatasaray'i abarttilar biraz haliyle.

Hem daha 1-2 sene öncesinde bu mesaleleri atip Cehennem adi verip, böbürlenmiyor muyduk?

Neden onlar atinca birden herkesin utanma duyugusu kabardi?

Zaten Arda mikrofonu biraktikdan sonra bir kac kisi bagirmaya basladik ''Mesale atan Fenerli olsun'' diye, mac iptal olmamasi icin.

Hemen sonrasinda bagirmaya basladilar ''Ultraslan atiyo'' diye.

Bu Defans ile isimiz cok ama cok zor...

Servet, Zan, Ujfalusi... Stoper diye düsündügümüz adamlari hizli oyuncular yere yatirir..

Üst Alt