Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Panthrakkos | M.S | 29 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Panthrakkos | M.S | 29 Mart

Son düzenleme:
Gereksiz bir mac gibi, hele ki Milli Takimda olan oyuncularin da olmadigini dusunursek.

Ayrica canli yayini da yoksa :red:

Bence iyi olmuş maç ayarlanması beğenmesekte lig maçlarında oynayan oyuncularımız çıkıyor maça

Sinan, Tarık, Koray, Telles, Yekta, Dzemaili, Emre Çolak, Aydın Yılmaz, Olcan, Pandev

YEDEKLER: Eray, Enes Yılmaz, Yasin Öztekin, İsmail Sarı, Kaan Baysal, Yavuzhan Keleşoğlu, Batuhan Ergün, Birhan Vatansever

Aydin kaptan :asd:

Maçın yayını nasıl olmaz? Abi bu GSTv ne işe yarıyor Allah aşkına?

Haber-GalatasaraytvSONRADANGURMEdeCHEFFAHRETTiNBiROLTEMEL-12_1_2013-7100609.jpg

Zafer Şener:

"G.Saraylı taraftarlar Anıtkabir'e gitti, yönetimden destek yoktu! Taraftar tabii tepki koyar! Ahmet Çakar bana ağza alınmayacak sözler söyledi ama G.Saray'dan hiçbir hamle olmadı.
Ben önemli değilim, beni geç! Metin Oktay'a neler söylendi! Duygun Hocam hiç mi için sızlamadı? Koskoca Metin Oktay'a ayyaş, züürt dediler!
Ahmet Çakar'ın, Rasim Ozan'ın sözlerine neden cevap yok? Onların eleştirileri benim için önemli değil. Ama buna rağmen okulunda, evinde ağırlamak nedir?
Sizi kırmak hiç istemiyorum Duygun Hocam ama içiniz hiç mi sızlamadı?
Sayın Yarsuvat, GS Başkanının reytingi %100'dür, neden G.Saray Tv'ye çıkmıyorsunuz?
Onlar sizin adınızı kullanarak reklamlar alıyorlar, bari o reklamdan pasta isteyin!
Aslan gibi G.Saray Tv var, çıkarız Digiturk'ten! Kablolu yayında 70 milyon bizi izler!

Uslu tehdit eder gibi Yarsuvat'a 'Bu 2 oldu' diyor! 4 de olur! Siz kimsiniz? Türkiye'de 19 şampiyonluğu olan tek kulüp biziz. Gökmen Özdenak, G.Saray başkanına 'dansöz gibi kıvırma' diyemez!
Hesabını vermeli. Değerlerimizi kaybettik arkadaşlar! 831 milyon TL ne ki. Benim için aslolan Galatasaray Başkanı olduğu için yoksa bana ne Gökmen Özdenak'tan.
Orada Gökmen Özdenak olduğu için değil, Galatasaray'ın santrforu Gökmen olduğu için oturuyor!"

Üst Alt