Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor

CLWg4N3UMAATs72.jpg:large

Şu an sezonu iki kupayla kapatan Fenerbahçe olsa dört dönerlerdi keyiften. Beşiktaş olsa, zaten söylememe gerek yok :D Kafayı bozarlar. Kaldıramazlar o kadar sevinci. Ama işte mevzu Galatasaray taraftarı olunca, çift kupayla kapatılan sezonun ardından yönetimi rahatlıkla istifaya davet edebiliyor :D Bu da Galatasaray taraftarının büyüklüğünü gösterir işte.

Gözünü Şampiyonlar Ligine dikmiş insanlarız. Başarırız veya başaramayız ama bunu hedef olarak koymak bile diğerlerinin yapamayacağı bir şey. Yarın Galatasaray taraftarı yine büyüklüğünü gösterecek ve stadı istifa sesleriyle inletecektir. Ha istifa etmezler ama belki ayaklarını biraz denk alırlar.

ben sesim kisilana kadar yonetim istifa diye bagiririm ama stadin hali malum, ultraslan grubu baslatmadan bi sey olmuyor. onlarin da boyle bi sey yapacagini sanmiyorum.

keşke istifa sesleri ile yıkılsa stat şimdi bana daha sezon başlamamış bu ne rezalet vs diyenler olabilir ama yapılan hatalar şu son 2 ayda o kadar masum hatalar değil

bu gün taraftarın vereceği tepki çok önemli ve interin bizi ezerek yenmesi de üstüne bal olur kaymak olur sezonu kurtaran bir maç olabilir bu akşam ki maç

Üst Alt