Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV

igrenc bi macti, statdaydim ultravestiler anca sacma sapan tezahuratlarda bulundular, takim rezalet tudor hic bisey yapmiyor, ayhan saadece izliyor, daha coook cöp var belhanda fos cikti, en iyileri fernando ve ndiyayeydi!

Maçı izlemedim izleyen arkadaşlardan değerlendirme rica edeyim. Yeni transferler nasıldı, takımda gelişme var mı? Bir de maçın tekrarı ve ya nette izleyebileceğim yer var mı?

Maçı izlemedim izleyen arkadaşlardan değerlendirme rica edeyim. Yeni transferler nasıldı, takımda gelişme var mı? Bir de maçın tekrarı ve ya nette izleyebileceğim yer var mı?
İkinci yarının ilk 20 dk sı dışında vasattık ama o 20 dk parıltı verdik.

Fernando ve Badou epey göz doldurdu..
Eren süper bir gol attı.
Bence Belhanda iyi..
Gomis tutuk.
Ahmet bozuk
Sinan umursamaz
Donk stoper oynadı bugün, bence ısrar edilmeli
Yediğimiz gol ofsayt
GSTv yayın yapmayı bilmiyor.

Özet böyle renktaş.

Bir ara tekrar verirler herhalde. Nete de düşer..

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İkinci yarının ilk 20 dk sı dışında vasattık ama o 20 dk parıltı verdik.

Fernando ve Badou epey göz doldurdu..
Eren süper bir gol attı.
Bence Belhanda iyi..
Gomis tutuk.
Ahmet bozuk
Sinan umursamaz
Donk stoper oynadı bugün, bence ısrar edilmeli
Yediğimiz gol ofsayt
GSTv yayın yapmayı bilmiyor.

Özet böyle renktaş.

Bir ara tekrar verirler herhalde. Nete de düşer..

Golün pası belhandadan bu arada..

Orta saha kısmetse canavar gibi olacak bu sene lakin bu iş Tudor ile olmaz. İpini çekmek konusunda ne kadar geç kalırsak o kadar zarar ederiz.

Östersunds skandalı ve hemen ardından Sneijder'in gönderilişi ile tamamen biten umutlar Fernando & N'Diaye ikilisini görünce biraz yeşerdi gibi. Çok uzun süre sonra orta saha gördü bu gözler :D Bünyem henüz sindirebilmiş değil.

Bu arada N'Diaye'ye kimse kötü oyuncu demedi. O paralar o adama verilmez denildi. Ben şahsen aynı görüşte devam ediyorum. O paralara daha iyisi alınır. Komisyon döndü işte uzatmayın.

Adına şiiirler yazılası mevki orta saha abi. Gerisi yalan. Orta sahada Selçuk Tolga ileride Alexis Sanchez'in olacağına orta sahanda Fernando-Badou ileride Rodallega olsun. İlk kombinasyonla 5. Olursun ikincisinde şampiyonluğa oynarsın.

Transferlere kanan çok taraftar var hala.

Şaka bir yana 2-3 aydır galibiyet alamıyor galiba takım. :D

PTT 1. lig takımlarından bile daha kötüyüz.

Ayrıca aşırı rezil olduk 2.5 yıldır.

20 yıldır Galatasaray'ı takip ediyorum, hiç böyle rezil halini görmedim.

Peki o zaman neden "orta ikili degisirse takimin cehresi degisir" diyorsun?

O orta ikili de plansiz programsiz bi takimda oynamayacak mi?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

çünkü futbolcuların temel becerileri vardır.

td ne kadar kısıtlarsa kısıtlasın sneijder'ın olmadık bir şutunu veya fernando'nun top kapmalarını engelleyemez.

dolayısı ile iyi futbolcular td'den bağımsız bir katkı verirler, bunu uyumlu bir makine haline getirmenin yolu td'dir.

uyumsuz bir makine ile de zayıf takımlar yenersin bir şekilde oyuncuların kaliteleri yeter ama büyük maçları idare edemezsin.

dolayısı ile ikinci yarıda da gördüğümüz gibi kaliteli topçular oyun çehresini değiştirebiliyor ancak bunları bir ahenk ve taktik düzeninde oynatmamak ancak geçici çözümlere sebep oluyor.

bu kadar aleni ve basit bir durumu bu kadar izah etmek zorunda bıraktığınız için teşekkürler

çünkü futbolcuların temel becerileri vardır.

td ne kadar kısıtlarsa kısıtlasın sneijder'ın olmadık bir şutunu veya fernando'nun top kapmalarını engelleyemez.

dolayısı ile iyi futbolcular td'den bağımsız bir katkı verirler, bunu uyumlu bir makine haline getirmenin yolu td'dir.

uyumsuz bir makine ile de zayıf takımlar yenersin bir şekilde oyuncuların kaliteleri yeter ama büyük maçları idare edemezsin.

dolayısı ile ikinci yarıda da gördüğümüz gibi kaliteli topçular oyun çehresini değiştirebiliyor ancak bunları bir ahenk ve taktik düzeninde oynatmamak ancak geçici çözümlere sebep oluyor.

bu kadar aleni ve basit bir durumu bu kadar izah etmek zorunda bıraktığınız için teşekkürler

Zahmet oldu.

Bana sanki tas atip kolu yoruldu agamizin.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

dünkü gerizekalıca oyun planını gördükten sonra ft den hiç haz etmem ancak bu tudor manyağının bu işten anladığı falan yok derhal fatih terim gelmeli ve bu kadro heba edilmemeli diye düşünmeye başladım.

sağlam bir stoper daha şart. donk girer girmez golü yedirtti, aynı golleri gecen sezon chedjou-semih'te cokca yedirtti. ahmet'te keza yedirtir. klasik hamlede geç kalma.

su pazdan ı alsak en kötü cok ii olur. +sol bekte lazım, sürekli sol kanatımızdan geldiler. mairano cıktı, sağ kanattan golü yedik. yani adamların yedegi yok (mairano - maicon)

Üst Alt