Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Hannover 96 | 8 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Hannover 96 | 8 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Hannover 96 | 8 Ocak | Maç Sonucu

maçı izleyemedim ama yorumlara göre İnsua iyiydi sanırsam.

El Mago oynadı mı ? oynadıysa nasıldı ?

Culio kaç dk oynadı (sanırsam o da iyiymiş , yorumlar gayet olumlu gözüküyor) ?

Son olarak gençlerden kimler oynadı (Anıl , Ahmet , E.Çolak) ve nasıldılar?

emre ahmet, cumhur, bilal felan oynadı. ben karıştırdığım için birazda uzaktı pek fark edemedim.

inşallah ahmet kesim ünlü biri olurdu pes de felan kendi adaımızı seçeriz.

SAbrinin Golünden Önce

163411_153238061394056_100001235896907_289914_5002541_n.jpg

Golden Sonra

162959_153238094727386_100001235896907_289915_2972812_n.jpg

patlayan birşey atıp durdu o grup orada. Ua Amigoları herhalde.

beyler bunu kimse yazmamış ama nasıl bir defans kurgusu olur sizce :

Insua Çağlar Neill Sabri

Çağlar stoper de oynadı kariyerinde ki açıklamalarında da var.

Güzel bir özet video izledim. Culio öyle "süper harika" değil. Ama gel görki tam aradığımız tipte bir oyuncu.En önemli özelliği göze çarpan ise, pas verip geride kalmıyor hemen ileri-boş alana bindirme yapıyor. Tek pas yapabiliyor ve uzun-sakin-yumuşak paslar atabiliyor. Kazım'ın gölünde Insua'yı kaçıran pası atması ve öncesinde de benzer pası atması buna örnekler. Rakip 10 kişi belki ama oyun karakteri bize uygun Culio'nun. bir maç ile adam değerlendirmek yanlış olabilir belki lakin gerçekten beğendim.

E.Çolak'ta biraz daha mantıklı işler yapmaya başlamış. Cana iyi bir stoper olur demiştim oluyorda. Neill önde libero mevkiinde oynamalı Balta ile birlikte. Maçın zorluğunua-şartlara göre (hava-skor vs...) Cana yine orda oynayabilir. Biraz daha olumlu işler yapmaya başladık. Kazım'ı karakter olarak hiç sevemedim ama bize futbolu lazım. bu tip golleri atsın rakibi yorsun kafi. Pino'nun 10 maçta atamadığı pozisyonu güzel bir şekilde gol ile tamamladı ters köşeye. İşte budur.

2 transferde "bu maçta" 10 üzerinden 7-8 aldı. Bu olumlu birşey. Misi'nin yapamadığı etkiyi bugün Culio yapabilmiştir. Darısı lig maratonunda. Hoşgeldiniz tekrar.

Stat acilisi dediler ama zemin kötüydü bence. Hic mi bakim yapmamis bunlar?

selamlar :) ilk yarı ortasında 2. yarı dışarda olacağım diyerek gitmiştim ama gittiğim yerde maç açıktı çok sevindim.

culio'yu beğendim iş var. ahmet kesim ise çok çok iyiydi. daha önce izlememiştim hayran kaldım.

en çok da, culio'nun ortasında kazım topu içeri sokunca hagi'nin gülmesine sevindim.

Arkadaşlar full maçı izleyebileceğim bir link var mı?

vay be, demek Cana reise halen laf atanlar var.

size mustafa Sarp gibi, ayni taraftar gibi maci seyreden oyuncular mustehak.

Güzel bir özet video izledim. Culio öyle "süper harika" değil. Ama gel görki tam aradığımız tipte bir oyuncu.En önemli özelliği göze çarpan ise, pas verip geride kalmıyor hemen ileri-boş alana bindirme yapıyor. Tek pas yapabiliyor ve uzun-sakin-yumuşak paslar atabiliyor. Kazım'ın gölünde Insua'yı kaçıran pası atması ve öncesinde de benzer pası atması buna örnekler. Rakip 10 kişi belki ama oyun karakteri bize uygun Culio'nun. bir maç ile adam değerlendirmek yanlış olabilir belki lakin gerçekten beğendim.

E.Çolak'ta biraz daha mantıklı işler yapmaya başlamış. Cana iyi bir stoper olur demiştim oluyorda. Neill önde libero mevkiinde oynamalı Balta ile birlikte. Maçın zorluğunua-şartlara göre (hava-skor vs...) Cana yine orda oynayabilir. Biraz daha olumlu işler yapmaya başladık. Kazım'ı karakter olarak hiç sevemedim ama bize futbolu lazım. bu tip golleri atsın rakibi yorsun kafi. Pino'nun 10 maçta atamadığı pozisyonu güzel bir şekilde gol ile tamamladı ters köşeye. İşte budur.

2 transferde "bu maçta" 10 üzerinden 7-8 aldı. Bu olumlu birşey. Misi'nin yapamadığı etkiyi bugün Culio yapabilmiştir. Darısı lig maratonunda. Hoşgeldiniz tekrar.

ya ne baltası yapmayın Allah aşkına adam beni kanser edicek ayhan la beraber çeksin gitsinler artık

beyler bunu kimse yazmamış ama nasıl bir defans kurgusu olur sizce :

Insua Çağlar Neill Sabri

Çağlar stoper de oynadı kariyerinde ki açıklamalarında da var.

ali turanı bir maç bile stoperde oynatma sonra da kalk çağları stopere çek.. olacak iş mi ? :D

Üst Alt