Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | 28 Temmuz | Maç Sonucu

Hiç dikkatimi çekmedi, maçta Ingiliz taraftarlar var miydi arkadaslar ?

Bi de Kop falan derler.. Maç Ingiltere'de olsaydi yikardik orayi:D Dünyada tek gerçek Galatasaray taraftari, gerisi fasa fiso:)

valla ben tribündeydim. hoparlörcü amca 45 bin felan diyordu:)

ben de statdaydim, cok muthis bir aksam oldu ve ilk defa TT Arena yi gormek ile beraber 3-0 lik galibiyet muthis bir sevinc yaratti, ama kac taraftar konusunda biraz tartisirim ben. ki baya bosluklar vardi, 45 bin ne demektir? yani oyle boyle 8 bin civari bos koltuk mu kalmisti?

bence en fazla 35 bin seyirci vardi ki baya bos alanlar var idi.

Neyse yiktik Liverpool un B takimini oynanan futbol gayet iyi ama 2.ci yari cok konsantresiz basladik ve bir ara baya oyundan dustuk.

Hayirli olsun diyelim ve umarim 2. yari gosterdigimiz performans bu sezon gosterecegimiz en kotusu olsun da yolumuz acik olsun :)

Maçtan geldim ölüyom yorgunluktan... Ama pişman değilim böyle oynasınlar canımı yesinler...

Beyler maçı izleyemedim. :( İndirip izlemek istiyorum link vs varsa esirgemeyin. :sad007:

ben de statdaydim, cok muthis bir aksam oldu ve ilk defa TT Arena yi gormek ile beraber 3-0 lik galibiyet muthis bir sevinc yaratti, ama kac taraftar konusunda biraz tartisirim ben. ki baya bosluklar vardi, 45 bin ne demektir? yani oyle boyle 8 bin civari bos koltuk mu kalmisti?

bence en fazla 35 bin seyirci vardi ki baya bos alanlar var idi.

Neyse yiktik Liverpool un B takimini oynanan futbol gayet iyi ama 2.ci yari cok konsantresiz basladik ve bir ara baya oyundan dustuk.

Hayirli olsun diyelim ve umarim 2. yari gosterdigimiz performans bu sezon gosterecegimiz en kotusu olsun da yolumuz acik olsun :)

boşluklar 10binden fazla değildi bence.yani bir alisamiyen kadar boşluk vardı diyorsun iyi düşün :))

[video=youtube;NbWP1HF2f3w]https://www.youtube.com/watch?v=NbWP1HF2f3w&feature=player_embedded[/video]

Maç Özeti

genel için katılıyorum ama carolla kafa vurdurttulardiyede kızmamak lazım

Ilk yaridaki son pozisyonlardan biriydi. Caroll ikisininin arasinda,ikisindende zor pozisyondaydi, ama ikiside kafayi cikamadigi icin, Carrol ortadaki bombos adama indirdi topu. O heyecan yapip direk vurmasaydi, 2-1 biterdi ilk yari.

Ikisinin arasindaki adamin o topu almasi zaten rezillik. Ama neden ikisi birden o adami tutup, ortadaki adamda kimse yok??

Üst Alt