Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Kombineli olanlar var yahu bir kere, stadın yüksek bir bölümü dolu olacaktır. :)

Kombinelilerin %70 i tatildedir =) Abimle gitmeyi düşünüyoruz günü birlik bana Arena da maç sözü vardı. Kale arkasına ancak gideriz bu fiyatarlla maraton denen yerden izlemek 150 tl gibi galiba. =(((

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Kombinelilerin %70 i tatildedir =) Abimle gitmeyi düşünüyoruz günü birlik bana Arena da maç sözü vardı. Kale arkasına ancak gideriz bu fiyatarlla maraton denen yerden izlemek 150 tl gibi galiba. =(((

Tatilde olanlarda maç için dönüyor yahu, hem kale arkasına laf atmayalım, 2 yıldır oradan izliyorum maçları memnunum gayette öğrenci olunca. :)

Ezeli rakibimizle tekrar oynayacak olmak çok güzel olacak. Galatasaray dedin mi akla 1-milan 2-liverpool gelir...

Bizim taraftar kesin ıslıklar L'pool'lu oyuncuların ayağına top geldiğinde :eek:

Aykut

Ujfa Mert Zan Sabri

Melo...Selçuk

Kazım...........Arda

Elmander

Baros​

Ayhan'ı tribüne çağırıp gönlünü alsınlar,ne olursa olsun o kadar emek verdi,insan yaşlandı ve çaptan düştü eskisine göre diye saygısızlık etmek ayıp oluyor.

Niye ıslıklamasınki :) Taraftarın görevi rakibi baskı altına almak ve takımına destek olmak..

Hazırlık/dostluk maçı olm bu :D Niye ortamı geriyoruz.Bırakalım adam gibi oynasınlar.Bizde tadını çıkartalım.ŞL maçı mı bu? :D

Şuan Istanbul'da bulunguğum icin maca gitmek istiyorum ama stada tam olarak nasıl ulaşacagimi bilmiyorum. Ögrendiğime kadar Taksimden Metro 10 dakikada gidiyormuş. Almanyada yaşadığım için Metro'nun girişinin bile nerde olduğunu bilmiyorum :) Taraftarların buluştugu ve beraber stada gittigi bir bölge varmı? Benim icin en kolayı Taraftara takılmak olur herhalde :D

Aykut-Ujfalusi-Servet-Gökhan-Hakan-Melo-Selcuk-Sabri-Kazim-Arda-Stancu 11'i oynar.

Yeneriz yaa Liverpool kim ? :D

Şuan Istanbul'da bulunguğum icin maca gitmek istiyorum ama stada tam olarak nasıl ulaşacagimi bilmiyorum. Ögrendiğime kadar Taksimden Metro 10 dakikada gidiyormuş. Almanyada yaşadığım için Metro'nun girişinin bile nerde olduğunu bilmiyorum :) Taraftarların buluştugu ve beraber stada gittigi bir bölge varmı? Benim icin en kolayı Taraftara takılmak olur herhalde :D

Mecidiyeköy metrosunda bir topluluk olur, ben mecidiyeköyde yaşıyorum da ordan biliyorum.

Ayrıca Kewell için lütfen yönetimi mesaja boğalım, hep berabeer.

Üst Alt