Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-1 Vorwärts Steyr | MS | 21 Temmuz - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-1 Vorwärts Steyr | MS | 21 Temmuz

berk ünsal dan cafercan olur başkada birşey olmaz bişey beklemeyin. gençlerden birhan yetenekli olduğu belli oldu ama eksikleride çok yaşıda çok genç daha zamanı var. koray fena değil dahada iyi olur. sinangümüş tırt çıktı. tabi ilk maçı bir kere daha seyredelim bakalım. furkanı ve umutg yi 2.yarı beğendim. aslında selçukinanda bunlardan pek farklı değil tek farkı poposuyla faul alabiliyor :)

GençlerdenKoray furkan ve birhan iyiydi. Emrecan da iyiydi. Şaşırttı beni. Hakan balta oynayacağına bu emrecan oynasa keşke. Yaşına rağmen çok soğukkanlı kendine güveni yüksek

Birhan son zamanlarda gördüğüm en yetenekli gençlerden, kim takımımıza kazandırmışsa helal olsun, büyük gelecek vaat ediyor.

Maçta dikkatimi çeken diğer 2 oyuncu da Emre Can ile Furkan idi.

Emre Can hayli mesafe almış, daha kontrollü olmayı öğrendiği/becerdiği an daha da aşama kaydetmiş olacak, iyi ışık verdi.

Furkan'a Karabük yaramış, topsuz oyunda takımın en iyilerinden, koşu kalitesini de artırmış, kadroda kalmalı.

Umut Gündoğan da fena görünmedi, ama daha da vites artırmalı, temposu hala düşük, fiziki açıdan geçen seneye göre daha iyi ama hala yeterli değil kanaatimce, güçlenip, temposu yükseldiğinde katkı sağlayacaktır.

Maci pek izlemedim ama Berkin beğenilmemesine üzücü. Gecen yil az sure alsa da kaliteli topcu demiştim.. Emre can hamlelerde çok basarili gibiydi gecen yol ama fiziği çocuk gibi.. Bu mac nasip oynadı bilmiyorum ama üstüne düşülürse semihten asabi kalmaz diye dusunuyorum

Bence chedjou'yu satalim veya fransa ligine kiralayalim. Bakarsin piyasa yapar ve satariz. Alabiliyorsak cok cok iyi bir yabanci stoper alalim. Aksi takdirde balta, semih, koray, emre can kolaylikla gotururler stoper mevkisini.

En onemli 2 ihtiyacimiz oldugunu gorduk bugun:

1. Sag bek --> tarik camdal

2. First class striker --> ne buraga ne umuta guvenilmez

Bu arada gstv gayet iyi yayin yapti imkanlari dahilinde. Pozisyonlarin tekrarini bile verdiler yani. Daha ne olsun?! :)

Eray - Bu adamın futbolcu olmadığı her halinden belli senelerdir, sözleşme yapanlar utansın..

Hamit - Bitik..

Koray - Çok iyi olacak..

Balta - Standart her zaman..

Telles - Performansını yükseltmeli artık.

Furkan - Maçın en iyilerindendi Melo - Selçuk ikilisini zorlayabilir üzerine koyarsa..

Umut G - Oda gayet iyiydi.. Alternatif olur her zaman..

Sinan - Çok savruk, çok heyecanlı, çok çaylak.. Zaman vermek gerek..

Amrabat - Aynı geçen seneki güreşçi, ispanya birşey katmamış üstüne..

Yekta - Belli bir standardı var ondan devam ediyor.. Alternatif olur..

Umut - Bitmiş.

Berk Yıldız - Çok şey bekliyorum bu çocuktan maçta pek top gelmedi ama o golü atsaydı moral olurdu..

Berk Ünsal - Zor.

Veysel - Kötüydü.

Emre Tosun - Çok sivrilmedi ama alternatif olabilir.

Emrecan - Bu çocuk olur inşallah..

Birhan - Gençler içinde en iyisiydi 18'de her zaman olmalı..

Bruma ve Aydın zamanla görücez daha sakatlıktan yeni çıktılar ama Bruma her top ayağına geldiğinde heyecan veriyor.

Benimyorumlamambugadar.

Eray - Bu adamın futbolcu olmadığı her halinden belli senelerdir, sözleşme yapanlar utansın..

Hamit - Bitik..

Koray - Çok iyi olacak..

Balta - Standart her zaman..

Telles - Performansını yükseltmeli artık.

Furkan - Maçın en iyilerindendi Melo - Selçuk ikilisini zorlayabilir üzerine koyarsa..

Umut G - Oda gayet iyiydi.. Alternatif olur her zaman..

Sinan - Çok savruk, çok heyecanlı, çok çaylak.. Zaman vermek gerek..

Amrabat - Aynı geçen seneki güreşçi, ispanya birşey katmamış üstüne..

Yekta - Belli bir standardı var ondan devam ediyor.. Alternatif olur..

Umut - Bitmiş.

Berk Yıldız - Çok şey bekliyorum bu çocuktan maçta pek top gelmedi ama o golü atsaydı moral olurdu..

Berk Ünsal - Zor.

Veysel - Kötüydü.

Emre Tosun - Çok sivrilmedi ama alternatif olabilir.

Emrecan - Bu çocuk olur inşallah..

Birhan - Gençler içinde en iyisiydi 18'de her zaman olmalı..

Bruma ve Aydın zamanla görücez daha sakatlıktan yeni çıktılar ama Bruma her top ayağına geldiğinde heyecan veriyor.

Benimyorumlamambugadar.

veysel son 5 dk oynadi, 5 dk nasil degerlendirdin ona merak ediyorum biraz acikcasi

Ne kadar cok geri pas izledik :( 70.dk da biraktim :sleeping::sleeping: Stoperler hep kendi kalemize 20-30 metre uzaklikta durdular ve kendi yari halanimizda gereksiz yüzlerce paslar yapti. Pas oyunu ile rakibi bitirmek istiyorsan (Guardiola style, ki hic begenmiyorum) stoperlerin orta saha cizgisinde olacak ve karsi takimi paslarinla sarhos edecen!

Karsindaki takim amatör, insan hic biraz fantezi denemez mi ya, hic drippling e girmez mi ya? Karsinda Real Madrid Chelsea olunca mi cesaret in gelecek...

Neyse sezonun daha ilk maci, cok daha iyi olacagiz insallah.

Üst Alt