Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor

Ulan takım o kadar berbattı ki takımın en iyilerini yazsam 1-Sneijder, 2-Riera, 3-Sabri derim la, keşke fark yeseydikte yönetim anlasaydı birşeyleri, hala Amrabat'tan umut bekleyenler var, ilk icraatım Amrabat'ı yollayıp, Riera çıktığında yerine Hakan dışında kim olursa olsun fark etmez onu sokmak olur.

Muslera

Hamit(Eboue) Chedjou Semih Riera(Eboue)

Engin Melo Selçuk

Sneijder

Drogba Burak

Mevcut eldekilerle en iyi kadro lig için bu, Chedjou konusunda ise ben sorunun etrafındakiler olduğunu düşünüyorum, he şunuda söyleyim bu adamda yalnız lider özelliği filan yok Eboue çıkana kadar savunmayı dikkat edin hep o yönetti şurayı burayı diye.

Bu yerli sorunu belimizi çok bükecek kime kızsam bilemiyorum bu kararı getiren ve değiştirmeyene sövsen ayrı bir dert bu kararların geleceğini bilerek hala ona göre planlama yapmayıp bu şekilde kadro oluşturana ne desek bilemedim tam şaha kalkacağız derken yine yerimizde sayacağız anlaşılan.

Şedcu daha 11'le şans bulamadı nerdeyse yanında kimin oynadığını ne zaman ne yapacağını o da kestiremediği için sorunlar yaşadığını düşünüyorum takım bi otursun yerini bulsun oyuncuları tam olarak tanısın ondan sonra yine aynı hataları yapmaya devam ederse o zaman konuşabiliriz ama şurda 2 maç toplasan 60 dakika x oyuncularla oynamış bir stoperin performansını değerlendirmek yersiz olur.

Chedjou bugünden iyi olacaktır.Ama net olarak şunu söylemeliyim ki defansa liderlik edecek tarzda bir stoper değildir.Bize Ujfa tarzı adam lazımdı.

Şu an için görünen en iyi defans hattı Riera,Semih,Gökhan,Eboue dörtlüsü.

Benim anlamadığım bazı oyuncuları her sene deniyoruz mesela Ceyhun Gülselam ne gerek var denemeye gönder gitsin abi..

Sneijder daha fazla niye oynamadı..

Adamın çok maç yapması lazım..

Hasan ŞAŞ:

"Genel anlamda attığımız 3 gol için seviniyoruz.

Ama yediklerimiz için üzülüyoruz,

Bunu çözeceğiz!.""Büyük takımlar 3 gol yememeli.

Zorlu turnuvalarda önemli mücadeleler vereceğiz.

Tam olarak hazır değiliz!.."Aurelien, iyi bir oyuncu,

Uzun bir turnuvadan sona geldi.

Bizim için çok önemli bir oyuncu, toparlanacaktır!..."MELO bizim için değerli bir oyuncu.

Futbolculuğuna diyecek birşey yok.

En önemli kozlarımızdan birisi olacak bu sezon."Sneijder, görüyorsunuz hem Maçlarda hem de Antrenmalarda çok istekli.

Daha da iyi olacak.""Drogba'nın iki haftaya daha ihtiyacı var.

Ondan sonra o da daha iyi olacaktır."

Ben beğenmedim şu hazırlık döneminde.Umarım sizin dediğiniz gibi olur da başarılı olur.Benim ilk izlenimim ilk 11 de çok zor forma bulacağı.

Ben fransa da izledim çok at gibi adam araya top kaçırmıyor teknik.Bence ya hazırlık maçlarını takmıyor ya daha alışmadı

Chedjou bu yorumları okusa adam hazırlık maçına çıktığına bin pişman olur..

Adam daha bismillah demedi elini yüzünü yıkamadı dünyanın en kötü stoperi ilan edildi :D

Üst Alt