Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | İkinci Yarı | GS TV

Yapma ama hemen herkesin kaçar ağzından o anlarda.

Onun için değil, futbol sanatına yeteneğimiz olmadığından halısahadayız sanıyorduk biz.

Hic Galatasaray sporcusuna yakisir mi küfür? Birak takim arkadasini, rakibe bile küfür etmek yakismaz Galatasaray sporcusuna. Galatasaray herseyden önce ilim, irfan ve erdem yuvasidir.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu

geçen sene kleve ile berabere kaldık 3. bitirdik şimdi fark attık seneye şampiyonuz :):):asd:

Mehmet Batdal'ı beğendim ben. Reis gibiydi sahada. Fazlaca güvenim var ona. Oyun yapısı İbrahimoviç'i andırıyor gerçekten. Serdar Özkan ise hazırlık maçı olsada, çok zayıf bir rakip karşısında olsada performansı umutlandırdı beni. Tabii umutlanmak için en ufak bir neden aramamında katkısı büyük.

Adam gibi bi rakip olsaydı daha iyi olurdu ama gene de iyiydi

rakip çok çok kötüydü onu bir kenara koymak lazım, ama umut verdi takım

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | İkinci Yarı | GS TV

Hic Galatasaray sporcusuna yakisir mi küfür? Birak takim arkadasini, rakibe bile küfür etmek yakismaz Galatasaray sporcusuna. Galatasaray herseyden önce ilim, irfan ve erdem yuvasidir.

Evet, Galatasaray bir ilim, irfan yuvasıdır. Farkındayım bunun lakim ben Galatasaray sporcusuna küfür etmek yakışır dediğimi hatırlamıyorum. Sadece, o anın tesiriyle ağızdan kaçabilir ve bu insanlık halidir diyorum. Yoksa küfür kimseye yakışan birşey değil, hem fikiriz bu konuda.

İkinci yarıdaki oyundan ve oyunculardan memnunum tek hayal kırıklığım Musa konusunda onu da ilk maçına verelim...

Tek endişem sol kanat alarm verecek gibi duruyor bu sene...

Genç Cumhur,2-3 sene içerisinde fiziğini ve temposunu geliştirirse çok çok iyi bir topçu olur.

Bu tarz ayağı sağlam orta saha oyuncularını büyük takımlar havada kapar çok rahat Avrupa'da top oynayabilir.

Ben sadece maçın 2.yarısını izleyebildim. Gördüğüm kadarıyla Rijkaard sistemini yavaş yavaş oturtmaya başlamış.Hızlı paslaşmalar araya atılan derin toplar. Bu arada maçta dikkatimi çeken başka olay daha vardı. Genelde kanatlara top orta açılacak yerlere geldimi hemen orta açardııık şimdi ise top çevirip oyunu açmaya başlıyoruz bu da beni mutlu etti. Mehmet Batdal ve Serdar Özkan gayet iyi fubol oynadılar ve birbirleriyle uyumları böyleydi. Maçın tamamını izleyen arkadaşlar daha ayrıntılı bilgiler verirlerse memnun olurum.

1.yari cok pozisyon verdik. 2.yari rakip bir pozisyon bile bulamadi.

6-0 lık antep maçı basladı GS TV 2005-2006 sezonu :D

Üst Alt