Hazırlık Maçı | Honved 1-2 Galatasaray | M.S | 27 Temmuz - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Honved 1-2 Galatasaray | M.S | 27 Temmuz

BtkcA25CIAIaGqD.jpg

Prandelli vs mancini :D

burak her gol attığında gelip burda fanatikliğini yapıp milleti haksız çıkarmaya çalışmayın artık adam forvette oynuyor herhalde gol atacak. herkesin kendi futbol görüşü var ben kendi futbol kriterlerime göre burağı iyi bulmuyorum ve beğenmiyorum ve herzaman da galatasarayın 1. forveti olamaz diyorum.

Bende sana daha iyisini biliyosan söyle diyorum.

Bu takıma Wesley gelince kanatlar iyice cosacak.

Ama bitirici bir forvet lazım.

Oda olursa şampiyonuz.

Forvet transferi çok önemli

Arkadaslar bana maci izleyenlerden biri yardimci olabilir mi?

Takimin savunmasi takim hucumdayken nerede yerlesiyor ortasaha mi ikinci bolge mi

Biz hucumdayken 2 bek ofansa cikip savunma 3 lu gibi bir kurgu aliyor mu

Ve takim halinde savunma yaparken en uc adamimiz nerede prese basliyor ?

Arkadaslar bana maci izleyenlerden biri yardimci olabilir mi?

Takimin savunmasi takim hucumdayken nerede yerlesiyor ortasaha mi ikinci bolge mi

Biz hucumdayken 2 bek ofansa cikip savunma 3 lu gibi bir kurgu aliyor mu

Ve takim halinde savunma yaparken en uc adamimiz nerede prese basliyor ?

Genelde Telles hucuma çıkıyor, o çıktığında Veysel stopere kayıyor ve 3'lü bir düzen oluyor geride.

Topla çıkarken ilk Melo, sonra Selçuk topu diagonal şekilde kanatlara yayıyor. Aslında Fatih Terim dönemine benzer bir kurgu var.

Takım savunması sanıyorum hocanın oyuncuları tanımasının ardından ilerleyen haftalarda daha belirginleşir. Şu anlık net olan şey mümkün mertebe rakibi kendi yarı alanında bozup, oyun kurmasına engel olmak.

Burak'tan istenen daha faydalı prestir ama o konuda eksikleri olduğu açık. Rakibi hataya zorlayacak şekilde yaptığı söylenemez bunu, genel olarak el-kol koordinasyonu bozuk olduğu için faul yapıyor.

Rakipten dolayı maç analizi sağlıklı olmamakla birlikte,seri ve sürekli çizgiyi deneyen oyun görmek güzel oldu.Yalnız acil forvet ve gidebiliyorsa Ched'in yerine bir stoper bulmak lazım.Ondan sonra daha gerçekçi konuşabiliriz.

Üst Alt