Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül

Cevap: Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | Lig Tv

doğrudur izlemediğim için ilk devreyi bilmiyorum. bir de şöyle bakalım cris in oynadığı bu oyunu aslen stoper olmayan tüm bekler oynayabilir. cris semih ikilisinde toplara ilk müdaheleyi, top çalmaları, geri koşmaları hep semihten bekleyeceğiz. hakan balta sence bu kadarını yapar mı yapamaz mı ? bence fazasıyla yapar

Yapabilir. Gökhan Zan da yapabilir. Ama burda en önemli artisi CL tecrübesi ve rahatligi.

Sunu tekrarlamakta fayda var. Cris 4 sene evvel hizli bir stoper degildi. Hep agirdi. Anlatabiliyormuyum?

Lyon´da 8 sene banko oynadigina göre, ki gecen sezon da dahil, demek ki baska özellikleri var adamin.

Ben güvenmek istiyorum.

Kaç A2 maçı izledin de hayatında konuşuyosun.. Emre ile Semih yumurtadan mı çıktı ? Emre ile aynı dönemde Berkin takımın en iyisiydi.. Mertan, Berkin ve Serdar'ın yedeğiydi şimdi ikisini de şutladık.. Cem zaten kendi akılsızlığından kaybetti aslında yetenekli bir adam..

Emre zaten uzun bir süredir A takimda antrenmanlara falan cikiyordu, kadroda vardi yani. Semih'de Fatih Hoca tarafindan begenildi ve kadroya dahil edildi. Bülent Korkmaz Kewell yerine Semih'i oynatsaydi stoperde Bordeaux macinda yillardir oynuyor olurdu Semih. Sakatliklar falan önünü kesmeseydi 2 sene öncesinden As kadroda olurdu. Yani yetenekli adamlar bir türlü a takima aliniyor, Fatih Terim deneyip de begenmediyse diyecek söz de yoktur. 2 Yaz kampinda da baya bir oyuncu denedi cünki.

Yapabilir. Gökhan Zan da yapabilir. Ama burda en önemli artisi CL tecrübesi ve rahatligi.

Sunu tekrarlamakta fayda var. Cris 4 sene evvel hizli bir stoper degildi. Hep agirdi. Anlatabiliyormuyum?

Lyon´da 8 sene banko oynadigina göre, ki gecen sezon da dahil, demek ki baska özellikleri var adamin.

Ben güvenmek istiyorum.

şu saatten sonra güvenmekten başka çaremiz yok. ama cris i önceden de biliyorum toplara müdahaleden korkmazdı ilk müdahaleyi yapardı. bu sene lyon da da bizde de bi çekince var ya alamazsam topu adamı yakalayamam diye korkuyor. erseldi sanırım kartallı onun pozisyonunda çok belliydi. tek artısı kornerde frikiklerde defansta iyi yer tutacak. inşallah yanıltır beni

[video=youtube;o7jPQGJzYSc]https://www.youtube.com/watch?v=o7jPQGJzYSc[/video]

Yahu keşke iyi oynasa da beklenileni verse.

Oyunu önde düşünen takımlar için mesela BİZ için Cris kabul edilemez.

Pas tercihleri iyi olabilir,hava toplarında iyi olabilir oyun da kurabilir ama bu hızla bizim için anca yedek olabilir.

Nedense çok sabırsızca konuşuyoruz çoğu zaman.. Adam daha 2 hazırlık maçı oynadı.. İtalyadaki maçı izlemedim ama bugunkü maçda ben Cris 'i beğendim açıkcası.. Öyle çok absürd bir hatasının olduğunu görmedim, verdiği paslarla oyunu kurmasıda gayet kaliteliydi.. Hız konusuna gelirsek, hiç hızın geregi olan Cris 'in içinde bulunduğu bir pozisyon hatırlamıyorum ben bu maçta.. Genelinde bir eleştiriyse bu kabul ediyorum ama bu maçda hız konusunda hatalarının olduğunu görmedim.. Hiç bir zaman ilk hamle oyuncusu olarak oynamicaktır zaten, rakip hücumlarında geride bekleyen defans olucaktır hep, ki öylede olmalıdır. Onun dışında bir kaç sıkıştığı pozisyon da çok kritik pas hamleleri vardı ve hepside gayet başarılıydı.. Geriden oyun kurması oldukça iyi.. Tekrar söylüyorum önümüzdeki Antalya ve ManU. deplasmanları belirleyici olur performansı açısından...

Hala Çağlar gibi bir adama güvenip, sol bek almamaya yol açan akıl tutulmasını anlamıyorum, inşallah bize pahalıya patlamaz.

bu crisi maraton koşusuna hazrlıyoruz gibi bir hava hissettim.

cris iyi idi, boşverin siz. maçta hiçbir hata yapmadı. en önemlisi zor duruma düştüğü 1-2 pozisyondada en iyi pası vermesi topu rahat çıkarması. bizdeki defans oyuncularının hiçbirinde yok bu özellik.

Cris`in sadece kurtarici olarak geldiginiz unuttunuz mu ? 5-6 sene oynamayacak..

Fransade 7-8 sene cok iyi oynamis bizdede 6ay - 1 sene idare eder..

ilk geldiginde bende cok sinirlenmistim ama gercekten olumlu bakiyorum suan

Cris`in sadece kurtarici olarak geldiginiz unuttunuz mu ? 5-6 sene oynamayacak..

Fransade 7-8 sene cok iyi oynamis bizdede 6ay - 1 sene idare eder..

ilk geldiginde bende cok sinirlenmistim ama gercekten olumlu bakiyorum suan

aynen renkdas sana katılıyorum bende fos transfer gözuyle bakıyodum ama simdi olumlu dusunuyorum

Şu performansı ile Hamit bizde 11 oynayamaz.

------------------Muslera-----------------------

--Eboue----Cris-------Semih/Dany----Hakan-----

-----------Melo--------Selçuk-------------------

--Emre----------------------------Amrabat------

--------Burak----------Umut---------------------

En doğru kadro gibi.Seneye Elmander,Cris gibi oyuncular yerine, bir gelecek vaad eden forvet, defansa çok sağlam ve yaşı 23-28 arası (tercihen) olan bir yabancı stoper ve iy bir orta saha daha alınmalı.

[video=youtube;o7jPQGJzYSc]https://www.youtube.com/watch?v=o7jPQGJzYSc&feature=g-all-u[/video]

[video=youtube;3o-K95jfqRk]https://www.youtube.com/watch?v=3o-K95jfqRk[/video]

Antalya maçında Fatih Hocayı zor bir karar bekliyor

Amrabat Emre Hamit 'den birini oynatmayacak

Antalya maçında Fatih Hocayı zor bir karar bekliyor

Amrabat Emre Hamit 'den birini oynatmayacak

Nasıl yani?

Hamit sağ kanatta oynayacak. Her ne kadar performansı pek iyi olmasa da, kolay kolay vazgeçileceğini düşünmüyorum. Solda Emre veya Amrabat oynayacak ki, Amrabat oynar herhalde. Emre için üzücü ama..

Güzel maçtı. Tribünlerin 4te 3ü Galatasaray'lıydı.

Nasıl yani?

Hamit sağ kanatta oynayacak. Her ne kadar performansı pek iyi olmasa da, kolay kolay vazgeçileceğini düşünmüyorum. Solda Emre veya Amrabat oynayacak ki, Amrabat oynar herhalde. Emre için üzücü ama..

Hamit'i kesip Emre'yi de sağa çekebilir.. ama Fatih hocanın Hamit'i keseceğine çok ihtimal vermiyorum

..............Muslera..........

eboue..semih..cris..hakan

................melo..............

.........selçuk...emre.......

...umut..................amrabat

................burak................

takım böyle nasıl oynar acaba..Normalde hiç sevmem 4-3-3 ü ama belki denenebilir CL de bu diziliş

Üst Alt